Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

24
W Sklepie Stowarzyszenia, znajdującym się w C.H. Wielki Młyn dostępne są dwie pozycje książkowe dotyczące jakże ciekawego tematu "Żołnierzy Wyklętych' autorstwa dr Joanny Wieliczka-Szarkowa.

[Czytaj więcej ...]

19
Mamy dobrą informację dla osób, które nie zdążyły kupić biletu na mecz Lechii we Wrocławiu ze Śląskiem/. Również jutro, w godzinach 12-15 w sklepie Stowarzyszenia (C.H. Wielki Młyn) będzie można nabyć wejściówki na to spotkanie. Zapraszamy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
18
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (23.04.) w godzinach 18:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17

Wszystkich uczniów szkół podstawowych zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego przeznaczonego dla uczniów Szkół Podstawowych organizowanego przez SKLG "Lwy Północy", projekt Kibice Razem Lechia Gdańsk oraz grupę Ultras Lechia Gdańsk. Konkurs wspierany jest również przez klub Lechia Gdańsk SA.

Regulamin i wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się pod linkiem:

http://lwypolnocy.pl/Portals/0/Gazetka%20-%20A%20my%20swoje/konkurs.pdf

Tegoroczna edycja przyniesie kolejną niespodziankę dla twórcy zwycięskiej pracy. Jej autor lub autorka weźmie udział w treningu pierwszej drużyny i wskazówek wysłucha bezpośrednio od trenera Bogusława Kaczmarka. 

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
16
Stowarzyszenie przygotowało dwa, nowe wzory koszulek, które od dzisiaj są już dostępne w sklepie znajdującym się w C.H. "Wielki Młyn".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
14
Przedstawiamy fotogalerie z przegranego 2-3 meczu z Jagielonią Białystok:

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
11
Wszystkim osobom, które uczestniczyły w wypadku autokaru przypominamy o możliwości darmowego wsparcia od psychologów.

Fachowego wsparcia w tym zakresie udziela gdańska Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, która może zaoferować nieodpłatne konsultacje z terapeutą, każdemu kto takiej pomocy potrzebuje. 

Więcej informacji pod linkiem:

http://psychotraumatologia.com.pl/index.php?page=606

[Czytaj więcej ...]

Strona 18 z 143Początek   Wstecz   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  Dalej   Koniec