Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

20
Dziś o godz. 19:00 w kościele przy ul. Mickiewicza odbędzie się Msza Święta za ŚP Tomka Górczyńskiego, którzy zginął tragicznie podczas powrotu z meczu wyjazdowego w Gliwicach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (30.05 godzina 18:00). Zapisy ruszają od najbliższego poniedziałku. W poniedziałek oraz we wtorek cena przejazdu na mecz wynosi 50zł w obie strony wraz z biletem wstępu. Od środy cena wzrasta do 80 zł.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
15
Od wypadku autokarowego pod Włocławkiem minęły już prawie dwa miesiące. Dzisiaj do domu powraca ostatnia z hospitalizowanych osób - Rzepa, który kończy tym samym najdłuższy ze swoich wyjazdów.
Pozostali poszkodowani przebywają w domach, odwiedzają lekarzy oraz przechodzą rehabilitację. Kilku z naszych kolegów czeka na kolejne zabiegi operacyjne, które zbliżą ich do pełni zdrowia.

SKLG "Lwy Północy" w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę pieniężną, która zostanie przeznaczona na pomoc poszkodowanych w feralnym wypadku. Oprócz możliwości wpłat na konto (informacje o sposobie wpłat znajdują się na górze strony) i wrzucenia do puszki znajdującej w oficjalnym sklepie Stowarzyszenia (C.H. "Wielki Młyn"), prowadzone są aukcje charytatywne w serwisie allegro.pl http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28483358
Zachęcamy do pomocy. CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM!

[Czytaj więcej ...]

14
W zeszłym tygodniu trafiły do nas środki finansowe uzbierane przez Lechistów z Anglii, którzy we własnym gronie, a także z przyjaciółmi ze Śląska i Wisły, ale także z Miedzi Legnica, Polonii Przemyśl i Unii Tarnów zgromadzili kwotę 12 511,40 zł. Dziękujemy Wam za pomoc i do zobaczenia ponownie na ojczystej ziemi.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
13
Podczas wczorajszego meczu Lechii z Ruchem, na "gnieździe" pojawił się niezwykły gość, który poprawodził kibiców do żywiołowego dopingu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
13
Zapraszamy wszystkich chętnych na pokaz najnowszego filmu Mariusza Pilisa - "Bunt Stadionów". Pokaz odbędzie się 13 maja 2013 w sali BHP w Stoczni Gdańskiej ul. Doki o godz. 18:00.
Jednocześnie informujemy, iż w sklepie Stowarzyszenia można nabyć płytę z filmem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
13
Grupa Ultras Lechia Gdańsk uzbierała 1255,20 zł przy okazji wczorajszego meczu Lechii z Ruchem. Środki zbierane są na cele ultras. Dziękujemy bardzo wszystkich kibicom, którzy choćby nawet przez symboliczną złotówkę wspierają nas na każdym meczu.

[Czytaj więcej ...]

Strona 15 z 143Początek   Wstecz   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  Dalej   Koniec