Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

26
W poniedziałek, 27.05. o godz. 18:00 w siedzibie "Kibice Razem Lechia Gdańsk" przy ul. Fiszera w Gdańsku odbędzie się spotkanie dla osób, które czeka rozprawa sądowa związana z ubiegłorocznym meczem Śląska w Gdyni. Spotkanie dotyczy osób które są reprezentowane przez adwokatów "Lwów Północy", bądź chcą być przez nich reprezentowane podczas rozpraw.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
Prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego meczu Lechii z GKS-em Bełchatów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Informujemy, iż przed jutrzejszym meczem Lechii z GKS-em Bełchatów na stoiskach Stowarzyszenia dostępne będą cztery wzory szalików w wyjątkowo promocyjnej cenie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
23
Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnioną zakładką „Młode Lwy Północy”. Przedstawia ona dokonania drużyny dzieci grającej pod patronatem Stowarzyszenia. Nasi podopieczni nie próżnują na wiosnę.

[Czytaj więcej ...]

22
Przed meczem Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów, członkowie SKLG "Lwy Północy" prowadzić będą zbiórkę na "Biało-Zielone Wakacje". Okres wakacyjny, a tym samym przyjazd dzieci, zbliża się coraz większymi krokami. Chcąc zapewnić dzieciom, pochodzącym z polskich, ubogich rodzin z Wileńszczyzny niezapomniane wakacje potrzebujemy wsparcia kibiców gdańskiej Lechii. Do puch zbierać będą członkowie stowarzyszenia posiadający odpowiednie identyfikatory, którzy znajdować się będą przed bramami wejściowymi na stadion.

[Czytaj więcej ...]

21
Przedstawiamy treść listu, który "Lwy Północy" skierowały do Pana Andrzeja Kuchara, Udziałowców Lechia Gdańsk SA oraz Zarządu Lechia Gdańsk SA, dotyczącego spotkania otwartego wyżej wymienionych z kibicami. Obecnie oczekujemy na propozycję możliwego terminu, by takie spotkanie doszło do skutku.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21
46 barwnych i ciekawych prac nadeszło do nas w ramach drugiej edycji konkursu. Ze względu na wysoki poziom oraz pracochłonność prac, a także oryginalność pomysłów jury zadecydowało o przyznaniu 3 głównych nagród oraz 4 wyróżnień.  Oprócz nagród rzeczowych dla zwycięzców do opiekunów i klas wszystkich uczniów, którzy nadesłali do nas swoje prace wysłane zostaną zaproszenia na pojedynek piłkarskiej Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, który rozegrany zostanie na PGE Arenie w dniu 2 czerwca 2013 roku o godzinie 16:00.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 14 z 143Początek   Wstecz   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  Dalej   Koniec