Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

18
Ciągle trwają aukcje charytatywne SKLG "Lwy Północy", z których wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc naszym kibicom poszkodowanym w wypadku autokaru. W dniu dzisiejszym pojawiło się kilka unikatowych gadżetów, które zainteresują każdego kibica sportu - koszulka Śląska Wrocław z 2001 roku z meczu towarzyskiego z Benficą Lizbona, koszulka Vive Kielce, koszulka Polo Pekin 2008 oraz bluza reprezentacji Polski w piłkę ręczną Artura Siódmiaka z meczu Polska – Norwegia, w którym zdobył magiczną bramkę, która przeszła do historii tego sportu.

[Czytaj więcej ...]

17

Od poniedziałku 17 czerwca do czwartku 20 czerwca zapisywać się mogą wszystkie osoby posiadające kartę kibica Lechii, która została wyrobiona przed majem bieżącego roku.

Zapisy odbywają się w godzinach 12.00-18.00 w C.H. Wielki Młyn w boxie numer 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia.

Ważne jest, iż Stowarzyszenie prowadzi zapisy na bilety, które są zarezerwowane dla Fanatyków Gdańskiej Lechii. Same wejściówki będą do odbioru tylko i wyłącznie w dniach 21-23 czerwca w kasach na stadionie i tam też odbywać się będzie zapłata. Dotyczy to również zamówień FC. UWAGA: Nieodebrana wejściówka przepada.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
To był niezwykle intensywna wiosna dla naszych podopiecznych. Wzięli oni udział w kilku turniejach, ale 2 z nich znalazło się w Reprezentacji Polski Domów Dziecka, która zwyciężyła w I Mistrzostwach Świata! Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

[Czytaj więcej ...]

11
Przypominamy, iż w dalszym ciągu trwa zbiórka pieniężna dla poszkodowanych w wypadku autokaru wracającego z wyjazdu do Gliwic. Oprócz wpłat na konto, można również wrzucać pieniądze do specjalnie przygotowanej puszki, która znajduje się w Sklepie "Lwów Północy" w C.H. "Wielki Młyn". Puszka będzie również wystawiona podczas zapisów na bilety na mecz Lechii z Barcelona. Zachęcamy do wpłat.

[Czytaj więcej ...]

11
Dzięki porozumieniu pomiędzy Stowarzyszeniem i organizatorem, bilety dla kibiców Lechii na sektor dopingowy będą tańsze o 80 zł a ich cena wyniesie 200 zł. Zapisy startują w środę 12 czerwca i będą się odbywać w godzinach 12.00-18.00 w C.H. Wielki Młyn w boxie numer 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
10
Już po raz czwarty na stadionie sopockiego Ogniwa odbył się turniej piłki nożnej im. Tadeusza Duffeka. Do rozgrywek zgłosiły się 23 drużyny(około 170 uczestników), co jest rekordową liczbą w dotychczasowej historii turnieju. Nie zawiodła również pogoda, która tego dnia była wręcz wakacyjna.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
06

W środę został oficjalnie potwierdzony termin spotkania towarzyskiego Lechia Gdańsk - FC Barcelona. Dbając o interesy wszystkich prawdziwych Lechistów doszliśmy do porozumienia z organizatorami meczu w sprawie zarezerwowania biletów na trybunę Zieloną na PGE Arenie. Znając specyfikę tego typu spotkań chcielibyśmy, aby tak szczególne miejsce jakim są sektory dopingowe zajęte były tylko i wyłącznie przez kibiców mających Biało-Zielone serca.

O sposobach dystrybucji oraz cenach poinformujemy na początku przyszłego tygodnia. Z całą pewnością preferowani będą kibice jeżdżący na wyjazdy Lechii Gdańsk oraz osoby aktywne w środowisku gdańskiej Lechii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 12 z 143Początek   Wstecz   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  Dalej   Koniec