Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Turnieje i ligi amatorskie

 

09

W poprzednią niedzielę, 1 września 2013 roku, odbyła się kolejna edycja Turnieju Dzielnicowego Kibiców Lechii Gdańsk. Do rozgrywek przystąpiło 10 drużyn: trzy z Oruni, dwie z Wrzeszcza, Ujeścisko, Zaspa, Dolne Miasto, Przeróbka oraz drużyna Lwów Północy.

Po raz pierwszy rozgrywki miały miejsce na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 16 na Oruni. Jak co roku nie brakowało emocji, a turniej zgromadził spora liczbę obserwatorów, dopingujących swoich faworytów.


[Czytaj więcej ...]

21

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” i Kibice Razem Lechia Gdańsk mają przyjemność zaprosić kibiców Biało-Zielonych do udziału w IV Turnieju Dzielnicowym Kibiców Lechii Gdańsk. Tegoroczna edycja odbędzie się na sztucznej murawie przy Szkole Podstawowej Nr 16 na ulicy Ubocze 3.

Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 1 września 2013 w godzinach 09:00-17:00. Do gry zgłaszać się mogą drużyny dziesięcioosobowe. 

Zgłoszenia należy nadsyłać do 29 sierpnia 2013 r. na adres gdansk@kibice-razem.pl 

[Czytaj więcej ...]

05
Od tego roku w naszym mieście rozgrywana jest liga dla dzieci i młodzieży "Futbolowy Gdańsk". W pierwszej edycji wzięło udział 12 drużyn z różnych dzielnic. 3 lipca dobyła się ostatnia kolejka ligi, w której padły ostateczne rozstrzygnięcia. Nasza drużyna z 9 wygranymi i 2 remisami zajęła pierwsze miejsce. Obok medali i pucharów, nagrodą dla zwycięskiej drużyny jest wyjazd zagraniczny! Oby więcej takich sukcesów w nadchodzącym sezonie.

[Czytaj więcej ...]

21
Polscy piłkarze odnieśli historyczny sukces. Zostali mistrzami świata! Nie  chodzi tu jednak o kadrę narodową prowadzona przez Waldemara Fornalika, a drużynę, która wystartowała w pierwszych w historii Mistrzostwach Świata Domów Dziecka. Polacy 3:2 pokonali w finale reprezentację Holandii. Wśród zawodników byli dwaj zawodnicy drużyny "Lwów Północy"!

[Czytaj więcej ...]

17
To był niezwykle intensywna wiosna dla naszych podopiecznych. Wzięli oni udział w kilku turniejach, ale 2 z nich znalazło się w Reprezentacji Polski Domów Dziecka, która zwyciężyła w I Mistrzostwach Świata! Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

[Czytaj więcej ...]

20
W sobotę 17.11.2012 roku  w hali sportowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska na gdańskiej Oruni odbył się turniej halowy dla dzieci ze szkół podstawowych. Turniej został zorganizowany przez Kibice Razem Lechia Gdańsk i SKLG „Lwy Północy” wraz z Fundacją „Obudź Nadzieję” oraz Fundacją Ekstraklasy.

W rozgrywkach wzięło udział łącznie około siedemdziesięcioro dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat, podzielonych na osiem drużyn.


[Czytaj więcej ...]

08
Dzisiaj odbyły się pierwsze spotkania Ligi Gdańskich Firm. W tym roku po raz pierwszy rozgrywane są dwie kategorie Szkoły Podstawowe i Gimnazjalne. Dzisiaj ligę otworzyła grupa gimnazjalna.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec