Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Turnieje i ligi amatorskie

 

27
Drużyna Lwów Północy zajęła 5 miejsce podczas rozegranych dzisiaj w stolicy I Mistrzostw Polski Domów Dziecka. Zaczęło się fantastycznie, bo w 4 meczach grupowych nasi chłopcy nie stracili żadnego gola, aplikując przeciwnikom ich aż 21 !!!

[Czytaj więcej ...]

26
W dniu dzisiejszym w Warszawie odbywają się I Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Domów Dziecka. W Bemowskim Ośrodku Piłki Nożnej gdańskie domy dziecka reprezentowane będą przez drużynę "Lwów Północy". 

[Czytaj więcej ...]

09
Turniej Dzielnicowy Kibiców Lechii Gdańsk
W minioną sobotę na sztucznej murawie przy ul. Traugutta 29 rozegrany został Turniej Dzielnicowy Kibiców Lechii Gdańsk zorganizowany przez gdański ośrodek projektu „Kibice Razem” oraz SKLG „Lwy Północy”, w ten sposób kibice zainaugurowali nowy sezon dzień przed piłkarzami gdańskiej Lechii.

[Czytaj więcej ...]

25
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” wspólnie z gdańskim ośrodkiem projektu „Kibice Razem” mają przyjemność zaprosić kibiców biało-zielonych do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej w dniu 7 sierpnia 2010 r. na obiektach MOSiRu przy ulicy Traugutta 29

[Czytaj więcej ...]

12
W upalną lipcową sobotę (10.07) na stadionie GKS-u Sierakowice odbył się już czwarty turniej dla kibiców organizowany co roku przez sierakowicki fan club.

[Czytaj więcej ...]

07
Dnia 5 czerwca na sztucznej murawie przy ul. Traugutta 29, odbyła się kolejna edycja dorocznego turnieju z okazji Dnia Dziecka. Tegorocznej organizacji podjęła się jak co roku Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”, przy udziale Fundacji „Obudź Nadzieję” oraz dzięki wsparciu finansowemu międzynarodowej organizacji kibiców „Football Supporters’ Europe”.

[Czytaj więcej ...]

31
W dniu 29 maja 2010 r. w Sopocie, na stadionie Ogniwa Sopot, Stowarzyszenie "Biało - Zielony Sopot" zainaugurowało piłkarski turniej im. Tadeusza Duffeka, który z pewnością wpisze się na stałe w kalendarz imprez charytatywnych.

[Czytaj więcej ...]

Strona 4 z 5Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  5  Dalej   Koniec