Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Turnieje i ligi amatorskie

 

09
Kibice Razem Lechia Gdańsk i Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” mają przyjemność zaprosić kibiców Biało-Zielonych do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej na sztucznej murawie MOSiRu przy ulicy Traugutta 29 w dniu 21 sierpnia 2011.

[Czytaj więcej ...]

13
W minioną sobotę, 9 lipca 2011r., na boisku Gminnego Klubu Sportowego Sierakowice odbył się V Turniej Piłki Nożnej Kibiców Sierakowice 2011.

[Czytaj więcej ...]

04
Już po raz piąty zostanie rozegrany w Sierakowicach Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kibiców. Organizatorem imprezy jest Fan Club Lechii Gdańsk w Sierakowicach. Zawody odbędą się 9 lipca 2011 r. na boisku Gminnego Klubu Sportowego „Sierakowice”.

[Czytaj więcej ...]

03
Pelplińscy kibice Lechii zapraszają na turniej piłkarski dla dzieci, który odbędzie się 16 lipca na boisku "Orlik 2012" w Pelplinie. Zgłoszenia drużyn chcących wziąć udział w rywalizacji, organizatorzy przyjmują pod nr 505 598 083 do dnia 10 lipca. Warto dodać, że w na turnieju pojawią się piłkarze Lechii grający na co dzień grający w Ekstraklasie. 

[Czytaj więcej ...]

28
Kibice gdańskiej Lechii mieli okazję zagrać w międzynarodowym turnieju piłkarskim kibiców, który odbył się w dniach 24-26 czerwca we Lwowie.

[Czytaj więcej ...]

23
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Biało-Zielony Sopot” informuje, że przyjmuje zgłoszenia na akredytacje foto na IV Turniej Fanklubów, który odbędzie się 26.03 w Sopocie.

[Czytaj więcej ...]

22

Kibice Razem Lechia Gdańsk wraz z SKLG „Lwy Północy” zapraszają wszystkich kibiców do udziału w lidze futbolu stołowego, czyli popularnych piłkarzyków. Zawody rozgrywane będą w gdańskim ośrodku Kibice Razem na ul. Fiszera 10 i będą do nich dopuszczone drużyny dwuosobowe.
Zgłoszenia należy kierować na adres gdansk@kibice-razem.pl do dnia 01.03.2011. 

[Czytaj więcej ...]

Strona 3 z 5Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  5  Dalej   Koniec