Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Turnieje i ligi amatorskie

 

07
Już jutro rusza liga Gdańskich firm, w której wystartują dwie nasze drużyny: Lwy Północy oraz Kibice Razem Lechia Gdańsk. Ponad to reprezentantów będzie miała Rugby Lechia. Pierwsze mecze, które rozpoczną gimnazjaliści będzie można zobaczyć przy Szkole Podstawowej nr 16 od godziny 9.00 ul.Ubocze 3 Gdańsk Orunia.

[Czytaj więcej ...]

16

Już po raz szósty rozegrany zostanie w Sierakowicach Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kibiców. Organizatorem imprezy jest Fan Club Lechii Gdańsk w Sierakowicach przy współpracy Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" oraz Rady Fanklubów.

[Czytaj więcej ...]

16

W ramach akcji „Nadzieja na Euro” w Warszawie odbyły się dwa turnieje dla domów dziecka. W obydwu swój udział wzięły dzieci z drużyny grającej pod patronatem Lwów Północy. Tradycyjnie już były to występy uwieńczone sukcesami. 3 miejsce na 27 drużyn w III Mistrzostwach Polski Domów Dziecka, oraz 3 miejsce Reprezentacji Polski Domów Dziecka w Mistrzostwach Europy (4 preprezentantów z drużyny "Lwy Północy") to z pewnością duży sukces. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turniejów.

[Czytaj więcej ...]

02

W dniach 30.01-01.02 na gdańskiej Oruni odbył się halowy turniej piłkarski dla szkół "Ferie z Piłką", organizowany przez Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Biuro Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012. Nie mogło tam zabraknąć drużyn "Lwów Północy" złożonych z podopiecznych gdańskich domów dziecka, którzy wystawili składy we wszystkich trzech kategoriach wiekowych. Spisali się znakomicie!

 

[Czytaj więcej ...]

27
W sobotę 24 września w Szkole Podstawowej nr 65 w Gdańsku odbył się turniej drużyn podwórkowych. Współorganizatorami było Stowarzyszenie "Lwy Północy", które ufundowało nagrody rzeczowe dla zwycięzców i upominki dla wszystkich uczestników.

[Czytaj więcej ...]

22
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”, SIL „Bliżej Centrum” oraz SP65 w Gdańsku organizuje cykliczny jesienny turniej piłkarski drużyn podwórkowych.
W bieżącym roku impreza sportowa ma szczególny charakter z uwagi na złoty jubileusz SP 65 w Gdańsku oraz nawiązanie współpracy szkoły z „Lwami Północy”.

[Czytaj więcej ...]

24
W niedzielę 21.08.2011 roku na obiekcie MOSiRu przy Traugutta 29 odbyła się kolejna edycja piłkarskiego turnieju mającego na celu wyłonienie wśród kibiców najlepszej piłkarsko dzielnicy Gdańska.

[Czytaj więcej ...]

Strona 2 z 5Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  5  Dalej   Koniec