Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

20

Uroczystości pogrzebowe Ś.P. Kamila Kąkola odbędą się 25.03.2013r. w Pruszczu Gdańskim. Msza Święta rozpocznie się o 11:00 w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego. Około 12:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu komunalnym (starym) w Pruszczu Gdańskim.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
20

Na wniosek naszego stowarzyszenia, dzięki pomocy Biura Prezydenta Miasta Gdańska, Biuro Marszałka Województwa Pomorskiego zajęło się przeniesieniem wszystkich osób, które wciąż przebywają w szpitalu we Włocławku do gdańskich placówek medycznych.

Pierwsza dwójka kibiców powróci do Gdańska jeszcze dzisiaj, kolejni zostaną przetransportowani, jak tylko pozwoli na to ich stan zdrowia. Trzymajmy kciuki, aby stało się to jak najszybciej, co zdecydowanie ułatwi kontakt z najbliższymi.

SKLG "Lwy Północy" składa serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do szybkiego załatwienia tej kwestii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
20
We wczorajszym wypadku autokaru wracającego z wyjazdu do Gliwic zginęło dwóch naszych Biało-Zielonych braci Kamil Kąkol i Tomek Górczyński.


Ś.P. Kamil Kąkol i Ś.P. Tomasz Górczyński

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
20

Już od dnia wczorajszego notujemy wokół wydarzenia szczególne zainteresowanie osób i firm z branży ubezpieczeniowej. Z tego też miejsca prosimy szczególnie rodziny ofiar i osób poszkodowanych w wypadku o wstrzemięźliwość w tego typu kontaktach.

Jako stowarzyszenie zorganizujemy spotkanie z każdym, podczas którego osoby z ramienia stowarzyszenia udzielą wszelkich potrzebnych informacji, a także całkowicie bezpłatnie pomogą przy wszelkiego rodzaju czynnościach. W jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod naszym numerem 507 806 058

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
19
Podajemy numer pod którym można zasięgnąć informacji dotyczących odbioru rzeczy znalezionych na miejscu wypadku (54) 414 56 30 lub (54) 414 56 50

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
19
W chwili obecnej, ze wszystkich poszkodowanych w dzisiejszym wypadku, pod opieką lekarzy przebywa 12 osób - wszystkie znajdują się w szpitalu we Włocławku. Pozostałe osoby są już w drodze do Gdańska, w tym główna 30 osobowa grupa.

Przekazujemy również numer telefonu dla rodzin osób przebywających w szpitalu, pod którym uzyskają informację dotyczącą swoich bliskich (54) 412 91 57 lub (54) 412 91 10

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
19
Potrzeba jak największej ilości krwi dla naszych kibiców poszkodowanych z porannym wypadku autokaru!

Aby oddać krew należy mieć ukończone 18 lat. Oddając krew zaznaczmy, iż oddajemy ją dla Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 9 z 47Początek   Wstecz   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Dalej   Koniec