Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

26
W poniedziałek odbyła się ostatnia droga dwóch naszych przyjaciół, którzy tragicznie zginęli podczas powrotu z meczu w Gliwicach - Ś.P. Kamila Kąkola oraz Ś.P. Tomasza Górczyńskiego.
SKLG "Lwy Północy" pragnie podziękować wszystkim kibicom przybyłym z bliska i z najdalszych regionów kraju, którzy uczcili pamięć Kamila i Tomka.
Podziękowania kierujemy również do osób niezwiązanych ze środowiskiem kibicowskim, które również postanowiły pożegnać naszych przyjaciół.

"...LECZ NIE SKRYJE KURZ, NIE ROZWIEJE WIATR, TYCH POKOLEŃ LECHII GDAŃSK..."

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
W zawiązku z żałobą, w jakiej znajdują się kibice Lechii Gdańsk, po stracie dwóch przyjaciół, którzy zginęli w wypadku autokaru, apelujemy, by na mecz Lechii z Wisłą Kraków wszyscy fani przyszli ubrani na czarno. Jednocześnie informujemy, iż podczas pierwszej połowy meczu nie będzie prowadzony doping.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23

Jak już wcześniej podawaliśmy w poniedziałek odbędą się uroczystości pogrzebowe Kamila, możemy już również poinformować, że tego samego dnia pożegnamy także Tomka.


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22
W związku z zapytaniami, informujemy że w ramach działalności Stowarzyszenia Lwy Północy wszystkim poszkodowanym w wypadku autokaru oraz ich rodzinom zapewniamy indywidualną nieodpłatną profesjonalną (radców prawnych i adwokatów będących równocześnie członkami stowarzyszenia) pomoc prawną w sprawach związanych z roszczeniami z tytułu odszkodowań oraz zadośćuczynienia, w tym także w kontaktach z ubezpieczycielem na etapie przedsądowym.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22
Przedstawiamy najświeższe informacje o stanie zdrowia naszych kolegów i koleżanki, poszkodowanych w wypadku autokary powracającego z wyjazdu do Gliwic.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21

[Aktualizacja]
Prokuratura okręgowa we Włocławku nie wydała jeszcze decyzji odnośnie możliwości przewiezienia rzeczy kibiców do Gdańska. Z informacji, jakie uzyskaliśmy decyzja taka ma być podjęta w poniedziałek. Wszelkie informacje będziemy starali się podawać na bieżąco.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21

Przedstawiamy bieżące informacje na temat stanu zdrowia naszej koleżanki i kolegów. W bardzo  poważnym stanie znajduje się wciąż dwóch naszych braci.

W imieniu rodziców poszkodowanych ,najbliższej rodziny przekazujemy Wam podziękowania za słowa wsparcia oraz otuchy w tych ciężkich dla Nich chwilach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 8 z 47Początek   Wstecz   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Dalej   Koniec