Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

04

Przypominamy wszystkim osobom, które wracały z Gliwic pechowym autokarem o odbieraniu rzeczy, które zostały znalezione na miejscu wypadku. Wciąż nieodebrana została niemalże połowa rzeczy. Okazanie i wydawanie ich będzie możliwe w poniedziałek i wtorek tj. 8 i 9 kwietnia w godzinach 10:00-14:00 w Wydziale ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń KMP w Gdańsku na ulicy Kartuskiej 245 B. 

Przypominamy również w związku z docierającymi do nas informacjami, iż stowarzyszenie nie udzielało nikomu jakiegokolwiek pełnomocnictwa w zakresie ubezpieczeń. Dlatego prosimy o ostrożność w kontaktach z osobami, które starają się uwiarygodnić siebie takimi argumentami.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
04
SKLG "Lwy Północy" prosi o pilny kontakt wszystkich kibiców, którzy podróżowali do Gliwic autokarem, który miał wypadek. O zgłoszenia prosimy pod numerem telefonu 507-806-058, bądź drogą mailową info@lwypolnocy.pl

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
01
Przedstawiamy fotogalerie z dzisiejszego meczu przyjaźni, który zakończył się remisem 0-0.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31
W niedzielę wieczorem do Gdańska dotarli piłkarze Wisły, wśród których był Patryk Małecki. Na "Małego" czekał komitet powitalny w postaci kibiców z Pruszcza Gdańskiego oraz Gdańska. Fani postanowili podziękować Patrykowi za wielką pomoc, jaką od początku do końca okazał jednemu z kibiców, który znalazł się w potrzebie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31
W najbliższy wtorek 02.04.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
29
Przedstawiamy najświeższe informacje o stanie zdrowia kibiców poszkodowanych w wypadku autokaru pod Włocławkiem, podczas powrotu z wyjazdu do Gliwic.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
29
"SKLG" Lwy Północy składa podziękowania Arenie Gdańsk Operator, klubowi Lechia Gdańsk oraz firmie Sports Hospitality za udostępnienie lóż na najbliższy mecz Lechii z Wisłą dla rodzin naszych zmarłych kolegów, które będą mogły obejrzeć spotkanie w komfortowych warunkach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 7 z 47Początek   Wstecz   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Dalej   Koniec