Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

14
Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszej prezentacji Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
13
Lwy Północy zapraszają na spotkanie kibiców z Zarządem Lechii Gdańsk, Przewodniczącym Rady Nadzorczej, udziałowcami Lechii SA, przedstawicielami drużyny i trenerem Biało-Zielonych. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 18 lipca br. o godzinie 19:00 w sali Akwen w Budynku Solidarności przy ul. Wały Piastowskie 24.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
03
Promocja książki "Lechia - Juventus. Więcej niż mecz" odbędzie się w sobotę 6 lipca w godz. 16-17.30 na Wyspie Lechii Gdańsk w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 141. Podczas spotkania razem z autorami publikacji książkę będą podpisywać trener Lechii Gdańsk z meczu z Juventusem Turyn Jerzy Jastrzębowski oraz Jerzy Kruszczyński, napastnik ówczesnej drużyny, który w meczu rewanżowym zdobył dla gdańszczan bramkę.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25

Stowarzyszenie zaprasza wszystkie osoby, które w najbliższych dniach czeka wizyta w sądzie w związku ze sprawą za mecz sąsiadki z Gdyni ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbędzie się 27.06. (czwartek) o godzinie 18:00 w ośrodku Kibice Razem przy ulicy Fiszera w Gdańsku. Spotkanie dotyczy tylko wspomnianej sprawy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
W najbliższy poniedziałek 01.07.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy". Zapraszamy

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Informujemy, iż osoby, które nie odebrały biletów na mecz Lechii z Barceloną, będą mogły to uczynić w dniu  27.06. (czwartek) w godzinach 10:00-17:00 w pawilonie kasowym nr 1 przy PGE Arena (pawilon kasowy od ulicy Żaglowej, wejście na teren przy stadionie przez bramę nr 1).

Do odebrania biletu potrzebny jest dowód osobisty osoby odbierającej oraz voucher (wraz z PESELAMI osób, których bilety odbieramy), który był wydawany podczas zapisów, bądź skan dowodu oraz upoważnienie zapisanej osoby.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21
W dniu 20 czerwca 2013 roku FC Lechii z Pszczółek Lechia stracił jednego z naszych braci. Młodego fanatyka Gdańskiej drużyny, a za razem zawodnika juniorów Potoku Pszczółki. Przemek Kipka w wieku 15 lat zginął śmiercią tragiczną - utonął w jeziorze. Informacja o pogrzebie zostanie podana w najbliższych dniach. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom Przemka.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 3 z 47Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec