Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

02
Zapraszamy do oglądania fotogalerii z dzisiejszego spotkania Lechii z Zagłębiem Lubin.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
01
W najbliższy poniedziałek 03.12.2012, w ośrodku Kibice Razem Lechia Gdańsk, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10, w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28
Od dnia dzisiejszego na telebimach znajdujących się przy C.H. Manhattan oraz Kinie Krewetka zobaczyć można spoty przygotowane przez "Lwy Północy" zachęcające do przybycia na niedzielny mecz Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
19
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (20.11.) w godzinach 17:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
Prezentujemy galerię zdjęć z meczu Lechii z Widzewem Łódź.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
16
W dniu 8 listopada br. odbyła się w Gdańsku pierwsza w Polsce konferencja poświęcona w całości zagadnieniu pirotechniki na stadionach piłkarskich. Na konferencji zaprezentowano konkretne prawne i praktyczne rozwiązania, które pozwalają na legalne prezentowanie pokazów pirotechnicznych podczas meczów. Stanowisko takie poparte analizami prawnymi prezentowali m.in. dr Marcin Warchoł – karnista z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Agnieszka Matusik - adwokat.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
10

Legalna pirotechnika to nie pobożne życzenie. Taki wniosek wysuwa się z większości wizji przedstawionych podczas czwartkowej (08.11.2012) dyskusji przez „Lwy Północy” i ich gości.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 14 z 47Początek   Wstecz   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  Dalej   Koniec