Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

16
W dniu 14 stycznia br. Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” dokonało wyboru nowych władz Stowarzyszenia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
10
W dniu wczorajszym, w sejmie odbyło się spotkanie dotyczące zmian w Ustawie o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Ważnym elementem możliwych zmian, na który szczególnie liczą kibice z całej Polski, jest dopuszczenie używania środków pirotechnicznych na imprezach masowych. Na tym polu prezentację przedstawił prezes SKLG "Lwy Północy" reprezentujący Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" składa wszystkim fanom życzenia świąteczne. Pragniemy, by każdy z biało-zielonej braci kibicowskiej spędził nadchodzące Boże Narodzenie w spokoju, w rodzinnym gronie. Wszystkim kibicom życzymy wesołego i szczęśliwego czasu świątecznego.
Ponad to życzymy każdemu, by przyszły rok przyniósł wiele pomyślności zarówno w życiu prywatnym, jak i kibicowskim. Oby nasza Lechia grała jak najlepiej i zajęła jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli, pokazując po raz kolejny, iż iż nieprzypadkowo jesteśmy uważani za prawdziwych Władców Północy.

Życzenia wesołych Świąt oraz szczęśliwego roku pragniemy również złożyć naszym braciom z Krakowa, Słupska oraz Wrocławia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
17
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (18.12.) w godzinach 17:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
07
Za nami dziesiąta Gdańska Gala Sportu, na której tradycyjnie już przyznawane są nagrody dla najlepszych sportowców Gdańska oraz osób i instytucji, które przyczyniły się do rozwoju sportu w naszym mieście. Miło nam poinformować, iż nagrodę specjalną z rąk prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza otrzymało SKLG "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
Prezentujemy opis niedzielnej oprawy meczu z Zagłębiem Lubin okiem ULG.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
02
Z inicjatywy Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" oraz przy współpracy klubu Lechia S.A., w dniu dzisiejszym członkowie Stowarzyszenia rozdawali okazjonalne Świąteczno-Noworoczne kartki pocztowe. , Przed dwoma głównymi wejściami na stadion, czyli od strony ulicy Żaglowej i Marynarki Polskiej, kibicom rozdano 10 000 specjalnie przygotowanych na tę okazję kartek.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 13 z 47Początek   Wstecz   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Dalej   Koniec