Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

10
Znane są już szczegóły pogrzebu legendy naszego klubu Romana Rogocza. Msza święta odbędzie się we wtorek, 12.02. o godz. 11.00 w kościele św. Brygidy w Gdańsku. O godz. 12.30 trumna zostanie wystawiona w kaplicy Cmentarza Garnizonowego przy ul. Dąbrowskiego 2 w Gdańsku (w sąsiedztwie Placu Zebrań Ludowych). Pogrzeb rozpocznie się o godz. 13.00.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
07

Z bólem i żalem informujemy o kolejnej ogromnej stracie dla środowiska Biało-Zielonych. W godzinach wieczornych w wieku 86 lat zmarł Pan Roman Rogocz, jedna z największych legend naszego klubu. To z nim w składzie Lechia w 1948 roku po raz pierwszy w historii świętowała awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Pan Roman cieszący się wielkim poważaniem wszystkich fanów, zawsze, kiedy tylko zdrowie pozwalało wspierał Lechię swoją obecnością na trybunach. Dziękujemy za wszystko i będzie Nam Pana brakowało.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny Pana Romana.

O szczegółach ceremonii pogrzebowej poinformujemy na naszej stronie.
[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
W związku z decyzją wojewody o zamknięciu dolnych sektorów trybuny zielonej na mecz z Pogonią Szczecin (w poniedziałek 4 marca o godz. 18.30), klub wprowadza zmiany organizacyjne dla kibiców na to spotkanie. Sektory U, V, W, X zostaną zamknięte. Natomiast kibice posiadający karnety na te sektory będą mogli skorzystać z miejsc w sektorach 21, 22, 23, 24 trybuny zielonej.

Właśnie z tych sektorów na górnym poziomie zielonej trybuny będzie prowadzony doping.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
06
W związku z decyzją wojewody pomorskiego o zamknięciu na mecz z Pogonią Szczecin sektorów U, V, W oraz X kibice posiadający abonamenty i chcący zakupić bilety na trybunę zieloną będą mogli skorzystać z sektorów na górnym tarasie. O kwestiach technicznych tego rozwiązania – istotnych z punktu widzenia fanów Biało-Zielonych – rozmawiamy z Tomaszem Mielewczykiem, odpowiedzialnym w klubie za dystrybucję wejściówek i kart kibica.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
30
W najbliższy poniedziałek 04.02.2013, w ośrodku Kibice Razem Lechia Gdańsk, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10, w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24

W najbliższy wtorek, 29 stycznia odbędzie się ostatnia droga wiernego fana Lechii, Kamila Werbińskiego. Msza Święta rozpocznie się o godzinie 8.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Morenie (ul. Myśliwska 25).
Pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu w Oliwie o 11.00, natomiast o godzinie 10:30 trumna zostanie wystawiona w tamtejszej kaplicy.

W imieniu rodziny prosimy o nie odpalanie żadnych rac podczas uroczystości pogrzebowych Kamila.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
W dniu dzisiejszym odszedł od nas Kamil Werbiński, Lechista ze Starej Gwardii.

Kamil był wiernym kibicem Lechii Gdańsk, przy której był na dobre i na złe. Za ukochanym klubem przemierzył tysiące kilometrów nie raz pokazując, iż jest kibicem z krwi i kości.

O dacie i miejscu pogrzebu poinformujemy.


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 12 z 47Początek   Wstecz   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  Dalej   Koniec