Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Kibice

 

27
W dniu dzisiejszym odbyło się otwarte spotkanie kibiców z zarządem, przedstawicielami drużyny oraz sztabu szkoleniowego.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27
W najbliższy poniedziałek 04.03.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

Wszystkich chętnych zapraszamy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Lwy Północy zapraszają na spotkanie z zarządem, przedstawicielami drużyny i trenerem Lechii. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 27 lutego br. o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej na PGE Arena.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (26.02.) w godzinach 18:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21

Wiadomo, że nie wszystkim dane jest udać się z ukochaną Lechią na wyjazd, dla tych wszystkich kibiców T29 Sports Pub przygotował specjalną ofertę, która zawiera również darmowy dojazd do pubu z centrum.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z poniższej oferty, która stanie się tradycją podczas wojaży Lechii Gdańsk po Polsce i zapewni wszystkim na miejscu atmosferę, która będzie namiastką tej, jaką przeżywać będą Biało-Zieloni wspierających naszych piłkarzy na obcych stadionach!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
13
Przed nadchodzącą rundą wiosenną spółka Ekstraklasa SA opracowała nowy regulamin imprezy masowej, który przesłała do zaopiniowania do klubów grających w Ekstraklasie. Według informacji posiadanych przez „Lwy Północy” Lechia jest jedynym klubem, który nie przyjął nowych przepisów, jakie będą obowiązywać na piłkarskich meczach ligowych w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Warto przybliżyć kilka mocno kontrowersyjnych zapisów owego regulaminu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
10
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (12.02.) w godzinach 18:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 11 z 47Początek   Wstecz   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Dalej   Koniec