Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

26
Nasi goście z Litwy nie zwalniają tempa – kolejny dzień ich pobytu upłynął równie ciekawie, co i intensywnie. Co najważniejsze, wszystko co sobie założyliśmy do tej pory udaje się w 110 %. Tym razem celem była prastara dzielnica Oliwa.

[Czytaj więcej ...]

25
Trzeciego dnia wakacji na Pomorzu, dzieci z Nowej Wilejki zaproszone przez kibiców Lechii, pojechały w Bory Tucholskie na spływ kajakowy rzeczką Chociną. Chocina to rzeka o długości ok. 44 km przepływająca przez tereny Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

[Czytaj więcej ...]

24
Wczoraj minął drugi dzień wizyty dzieci z Wileńszczyzny w mieście Władców Północy. Również i ten dzień nasi młodzi rodacy spędzili bardzo aktywnie, kończąc go z uśmiechem na ustach.

[Czytaj więcej ...]

22
W dniu dzisiejszym przybyła do Gdańska grupa dzieci z Wileńszczyzny, którą będziemy gościć w ramach Biało-Zielonych wakacji. Na naszej stronie będziemy prezentować relację z pobytu naszych małych rodaków, który mógł dojść do skutku dzięki braci kibicowskiej.

[Czytaj więcej ...]

20

Za świetną postawę podczas turniejów w Warszawie zawodnicy Młodych Lwów Północy drużyny zostali nagrodzeni przez Prezydenta Pawła Adamowicza. otrzymali upominki i w nagrodę za godne reprezentowanie Gdańska - bilety na ćwierćfinał Euro w Gdańsku! Cała drużyna miała więc możliwość obejrzenia na żywo meczu pomiędzy Grecją a Niemcami. Z pewnością dla dzieci z domów dziecka było to przeżycie, które zapamiętają do końca życia.

[Czytaj więcej ...]

29
Znamy już więcej szczegółów pobytu dzieci z ubogich polskich rodzin z Wileńszczyzny, które przyjadą do Gdańska na wakacje na zaproszenie kibiców Lechii. Nadal jednak nie mamy dopiętego planu atrakcji – jeszcze dwa dni pozostają do wypełnienia ciekawymi miejscami i inicjatywami.

[Czytaj więcej ...]

28

I miejsce w kategorii podstawówek i II miejsce w kategorii gimnazjów na Turnieju im. Mariana Urbana na Oruni oraz II miejsce w zakończonym sezonie 2011/2012 "Ligi Gdańskich Firm". To sukcesy jakimi drużyna Młodych Lwów Północy może pochwalić się po zeszłym weekendzie.

[Czytaj więcej ...]

Strona 8 z 24Początek   Wstecz   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Dalej   Koniec