Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

21
Z całego kraju i nie tylko spływają budujące informację o solidarności całej kibicowskiej braci, a także osób nie będących kibicami, ale otwartych na ludzkie cierpienie. Z tego też powodu informujemy, iż istnieje możliwość przekazania środków, które posłużą dla rodzin ofiar i osób poszkodowanych, na konto bankowe dedykowane na ten cel. Osoby nie posiadające konta bankowego mogą wrzucić środki do puszki wystawionej w naszym sklepie w C.H. Wielki Młyn w centrum Gdańska.

Wszystkim, którzy wesprą naszą zbiórkę już teraz chcemy podziękować z całego serca.

Dane do przelewu:

SKLG "Lwy Północy"

Citi Bank Handlowy Nr konta 74 1030 0019 0109 8533 0002 9976

Z dopiskiem - Pomoc Ofiarom Wypadku.

[Czytaj więcej ...]

09
Informujemy, iż w sklepie SKLG "Lwy Północy", mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn" można odbierać szaliki-cegiełki, na które prowadziliśmy zapisy. Przypominamy, iż całkowity dochód zostanie przekazany na nagrobek najwierniejszego, małego kibica, jakim był Ś.P. Dawid Zapisek.

[Czytaj więcej ...]

05
Dawid Zapisek - wielki, mały kibic, którego już niestety nie ma wśród Biało-Zielonej braci. Kibic, który mimo swojej choroby zawsze stał przy Lechii, pokonując wiele przeciwności, by pojawić się na meczu ukochanego BKS-u. Kibic, dla którego Biało-Zieloni mogą zrobić jeszcze jedną rzecz - pomóc ufundować nagrobek.

[Czytaj więcej ...]

02
W sobotę odbył się finał akcji "Biało-Zielone Mikołajki" przygotowany we współpracy między "Lwami Północy" oraz Lechią S.A.. W tym roku nasza tradycyjna akcja odbyła się w dość wyjątkowym miejscu, bo na stadionie PGE Arena i w dość wyjątkowej formule, bo wszystkie dzieci, dla których corocznie przygotowywaliśmy prezenty spotkały się w jednym miejscu.

[Czytaj więcej ...]

28
W miniony piątek, 23 listopada drużyna Młodych Lwów Północy udała się do Wrocławia, by reprezentować nasze miasto na turnieju zorganizowanym przez tamtejszy ośrodek „Kibice Razem”. Ostatecznie nasz zespół zdobył srebrnym medal.

[Czytaj więcej ...]

14
Przed meczem z Legią Warszawa członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory zbierali do zamkniętych puszek pieniądze, które zostaną przeznaczone na sfinansowanie akcji "Biało-Zielony Mikołaj". Ostatecznie zebrano 6181,28zł. Warto dodać, iż 2000zł z tej kwoty pochodzi ze zbiórki zorganizowanej przez FC Anglia przy okazji narodowych zaduszek w Newark, w których uczestniczyli kibice z kilku polskich klubów.

[Czytaj więcej ...]

01
Przed meczem Lechia - Legia (04.11.2012) Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zbiórkę na Biało-Zielone Mikołajki dla podopiecznych z gdańskich Domów Dziecka.

[Czytaj więcej ...]

Strona 5 z 24Początek   Wstecz   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec