Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

15
Od wypadku autokarowego pod Włocławkiem minęły już prawie dwa miesiące. Dzisiaj do domu powraca ostatnia z hospitalizowanych osób - Rzepa, który kończy tym samym najdłuższy ze swoich wyjazdów.
Pozostali poszkodowani przebywają w domach, odwiedzają lekarzy oraz przechodzą rehabilitację. Kilku z naszych kolegów czeka na kolejne zabiegi operacyjne, które zbliżą ich do pełni zdrowia.

SKLG "Lwy Północy" w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę pieniężną, która zostanie przeznaczona na pomoc poszkodowanych w feralnym wypadku. Oprócz możliwości wpłat na konto (informacje o sposobie wpłat znajdują się na górze strony) i wrzucenia do puszki znajdującej w oficjalnym sklepie Stowarzyszenia (C.H. "Wielki Młyn"), prowadzone są aukcje charytatywne w serwisie allegro.pl http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28483358
Zachęcamy do pomocy. CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM!

[Czytaj więcej ...]

10

Przed i w trakcie najbliższego meczu Lechia-Ruch, członkowie SKLG "Lwy Północy" prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na "Biało-Zielone Wakacje" oraz na materiały, które wykorzystane zostaną do stworzenia opraw. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia jak zwykle posiadać będą identyfikatory.

[Czytaj więcej ...]

11
Na aukcjach charytatywnych dla naszych kolegów poszkodowanych w wypadku autokaru pojawiły się nowe, unikatowe gadżety. Wśród nich znaleźć można koszulki Śląska Wrocław, zdobyte po zwycięskim ćwierćfinale Pucharu Polski. Koszulki przekazali nasi bracia z WKS-u.

[Czytaj więcej ...]

03

Znamy już kwotę jaką udało się zebrać członkom Lwów Północy przed poniedziałkowym meczem z Wisłą. Jak zawsze kibice Lechii, ale także i przyjaciele z Krakowa wykazali się ogromnym sercem i wsparli akcję zbierania funduszy na pomoc kibicom poszkodowanym w wypadku. Do wpłat na konto i wsparcia od klubu Lechia Gdańsk SA możemy doliczyć  15 529,67 zł uzbieranych przed bramami i na promenadzie. Wszystkim, którzy wrzucili coś do puszek serdecznie dziękujemy. 

CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM !

[Czytaj więcej ...]

30
Podczas najbliższego meczu Lechii z Wisłą Kraków, SKLG "Lwy Północy" prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc kibicom Biało-Zielonych, którzy zostali poszkodowani w wypadku autokaru podczas powrotu z meczu w Gliwicach.

[Czytaj więcej ...]

22

Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował, że część przychodów ze sprzedaży biletów na mecz Lechia – Wisła Kraków zostanie przekazana dla rodzin ofiar i poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych. 10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar. 

[Czytaj więcej ...]

21
W dniu dzisiejszym  o godzinie 20.15, w kościele pw. Bożego Ciała na gdańskiej Morenie ( ul. Piecewska 9 ) odbędzie się msza w intencji ofiar i osób poszkodowanych w wtorkowym wypadku.

[Czytaj więcej ...]

Strona 4 z 24Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec