Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

22
Od 8:30 w minioną niedzielę w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska na gdańskiej Oruni rywalizowały ze sobą drużyny złożone z dzieci i młodzieży w ramach turnieju „Mikołajkowego”. Tym razem w szranki stanęło 7 ekip w kategorii starszej i 4 w młodszej. Gdańska młodzież przyzwyczaiła nas już do wysokiego poziomu rozgrywek piłkarskich, który uwidaczniał się również i tym razem.

[Czytaj więcej ...]

18
W niedzielę, 20 listopada odbędzie się doroczny halowy „Turniej Mikołajkowy” dla dzieci i młodzieży. Jak co roku, wezmą w nim udział młodzi zawodnicy z gdańskich domów dziecka i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Wszystkich chętnych do obejrzenia turnieju zapraszamy do hali na gdańskiej Oruni, przy ul. Smoleńskiej 5/7 od godziny 8:30.

[Czytaj więcej ...]

14
Kibice Lechii ze Stowarzyszenia "Lwy Północy", którzy prowadzili od kliku miesięcy zbiórkę książek na potrzeby polskiej biblioteki na Wileńszczyźnie pojechali zawieźć hojne dary do adresatów. Przy okazji uczestniczyli w uroczystościach z okazji 11 listopada, które odbywały się w miniony piątek w Wilnie.

[Czytaj więcej ...]

05
Przed meczem z Widzewem Łódź Stowarzyszenie będzie prowadziło zbiórkę książek dla polskiej biblioteki na Wileńszczyźnie. Lwy będą także zbierać podpisy poparcia pod projektem zmiany ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

[Czytaj więcej ...]

23
Przed meczem z Lechem Poznań zbieraliśmy pieniądze na chorującego na raka kibica Lechii z Kościerzyny. Pragniemy przedstawić wyniki tej, owocnej zbiórki.

[Czytaj więcej ...]

23
Podczas sobotniego spotkania Lechii Gdańsk z Lechem Poznań, na zaproszenie naszego Stowarzyszenia oraz Fundacji "Obudź nadzieję" gościliśmy blisko 90. osobową grupę dzieci z różnych ośrodków.

[Czytaj więcej ...]

20
Drużyna "Lwów Północy" złożona z podopiecznych gdańskich domów dziecka spisuje się rewelacyjnie. Po 2 kolejkach "Ligi Gdańskich Firm" zajmują 1 miejsce, a w ostatnią niedzielę zwyciężyli w turnieju dla placówek z Gdańska i okolic. Dzięki temu część z nich ma szansę reprezentować Polskę na przyszłorocznych mistrzostwach Europy domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

Strona 13 z 24Początek   Wstecz   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Dalej   Koniec