Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Akcje charytatywne

 

09
"Lwy Północy" wspólnie z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk wznawiają akcję zbierania plastikowych nakrętek. Chcemy zebrać jak najwięcej, żeby pieniążki z ich sprzedaży przeznaczyć na pomoc dla Arturka, który potrzebuje rehabilitacji.

[Czytaj więcej ...]

07
W niedzielę przed meczem Lechia - Jagiellonia kontynuowana będzie zbiórka pieniędzy na paczki mikołajkowe dla dzieci z domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

01
Przypominamy, że przed meczem z Polonią przy trzech bramach na teren obiektu będzie prowadzona dalsza część zbiórki na paczki świąteczne dla dzieci z gdańskich domów dziecka. Każdy z kibiców ma szansę dołożyć cegiełkę do tej akcji. Liczymy, że i w tym roku biało-zielone serca będą hojne jak zawsze.

[Czytaj więcej ...]

28
Dnia 30 stycznia 2010 roku otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość o powiększeniu biało-zielonej rodziny w Tczewie, kiedy to narodził się Król Artur KUSY Junior Rosa I, jak sam określił przeszczęśliwy tatuś, a nasz Przyjaciel Kusy. Radość była ogromna. Dziś Arturek ma blisko 22 miesiące i potrzebuje naszej pomocy.

[Czytaj więcej ...]

28
W sobotę 26 listopada odbył się halowy turniej piłki nożnej dla placówek opiekuńczo wychowawczych w Tucholi. W zawodach uczestniczyła i znakomicie się spisała drużyna z gdańskiego domu dziecka, którą opiekuje się nasze Stowarzyszenie.

[Czytaj więcej ...]

27
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" podczas nadchodzących spotkań przeprowadzi zbiórkę środków pieniężnych na świąteczne prezenty dla dzieci z domów dziecka oraz na tablicę ofiar stanu wojennego. Pierwsza ze zbiórek odbędzie się przed jutrzejszym meczem z Ruchem Chorzów.

[Czytaj więcej ...]

23
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” ogłasza wyniki zbiórki publicznej na rzecz podopiecznych gdańskich domów dziecka.

[Czytaj więcej ...]

Strona 12 z 24Początek   Wstecz   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  Dalej   Koniec