Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Wyjazdy

 

24
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk (piątek, 30.03. 18:00).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
09
SKLG "Lwy Północy" prowadzi zapisy na mecz naszych braci ze Śląska Wrocław, który odbędzie się w Gdyni w ramach Pucharu Polski. Informujemy, iż pozostało jeszcze około 10 biletów, które jutro trafią do otwartej sprzedaży.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
07
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prowadzi zapisy na mecz naszych braci ze Śląska Wrocław w ramach Pucharu Polski, z drużyną zza Sopotu, który to odbędzie się na stadionie Bałtyku Gdynia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
26
Za nami pierwsza wiosenna eskapada za ukochaną Lechią. W Łodzi na meczu z ŁKS-em pojawiło się 305 fanów gości, w tym 4 braci z Gryfa Słupsk. Dzień wcześniej na meczu w Liege pojawiło się 98 Lechistów.
W rozwinięciu również ciąg dalszy sprawy związanej z bezprawnym zakazem dla kibiców Lechii na mecz z Cracovią.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
17
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk (piątek, 24.02. 18:00).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
13
Jak wszyscy już wiemy nie będzie nam dane pojechać na sobotni mecz do Krakowa, gdzie nasza Lechia zagra z Cracovią. O całej sytuacji dowiedzieliśmy się w piątek z maila od krakowskiego klubu. W jego treści jednoznacznie stwierdzono, że bez podpisania "porozumienia" między "Lwami Północy", a Ekstraklasą SA, nie będziemy mogli zasiąść w sektorze gości. Rzecz jasna, żadne Stowarzyszenia Kibiców z Polski porozumienia nie podpisywało, ani też nie zamierza podpisać.
W dniu dzisiejszym do klubu w Krakowie została wysłana odpowiedź "Lwów Północy", którą prezentujemy w rozwinięciu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
10
W dniu dzisiejszym do Gdańska dotarła informacja z klubu z ul. Kałuży w sprawie otrzymania biletów dla kibiców Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 9 z 30Początek   Wstecz   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Dalej   Koniec