Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Wyjazdy

 

22
„Braci się nie traci” - to hasło zna każdy prawdziwy kibic. O jego słuszności pokazała środowa wizyta Lechistów w Czarnogórze, gdzie swój mecz rozgrywał Śląsk Wrocław.
Przedstawiamy relację jednego z Lechistów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
17
W niedzielę Lechia po raz kolejny nie sprostała oczekiwaniom swoich kibiców i przegrała z Lechem 1-2. Na meczu tym pojawiło się dokładnie 420 Biało-Zielonych fanatyków w tym 3 braci z Gryfa Słupsk, 3 z Wisły i 5 ze Śląska.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
14
Wszyscy pamiętamy skandaliczne wydarzenia, z którymi mieliśmy styczność podczas wyjazdu na mecz do Bełchatowa.
Biorąc pod uwagę częste, dziwne działania tzw. "stróżów prawa", prezentujemy zbiór przepisów i porad, które mogą okazać się pomocne dla kibiców, szczególnie tych przemierzających Polskę za naszą Lechią. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z treścią znajdującą się w rozwinięciu newsa.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
13
SKLG "Lwy Północy" informuje, iż odwołany zostaje pociąg specjalny, którym kibice Lechii mieli się udać na wyjazdowy mecz do Poznania. Powodem takiej decyzji jest fakt, iż liczba zapisanych kibiców nie pozwalał sfinansować "specjala".

W związku z powyższym główna grupa naszych kibiców do Poznania uda się pociągiem rejsowym, który odjedzie z Gdańska Głównego o 7:24.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
05
Stowarzyszenie „Lwy Północy” organizuje wyjazd na mecz z Lechem, który odbędzie się 15 kwietnia br. na stadionie Lecha przy ul. Bułgarskiej.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
01
Za Lechią kolejny mecz wyjazdowy, który tym razem przyniósł upragnione 3 punkty. Nieskromnie stwierdzimy, iż duża w tym zasługa kibiców, którzy fanatycznym dopingiem ponieśli zespół do zwycięstwa w Bełchatowie. Ostatecznie na meczu z GKS-em fani Lechii zapełnili cały sektor gości, wykupując wszystkie przyznane bilety , a tych było 384.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
31
Wszelkie informacje dla rodzin zatrzymanych Kibiców po skandalicznej prowokacji policji w drodze na wczorajszy mecz w Bełchatowie, można uzyskać pod telefonem Stowarzyszenia : (0)507-806-058

By uspokoić zainteresowanych, chcemy powiadomić, że Stowarzyszenie zapewniło opiekę prawną poszkodowanym, którzy znajdują się w tym momencie w areszcie w Zgierzu.


To skandaliczne zachowanie nie zostanie bez naszej reakcji. Wszelkie materiały dowodowe dokumentujące agresywne zachowanie osób, mieniących się "stróżami prawa" prosimy nadsyłać na adres mailowy: info@lwypolnocy.pl

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 8 z 30Początek   Wstecz   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Dalej   Koniec