Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Wyjazdy

 

04
„Wyjazdy naszą pasją” - to stwierdzenie pasuje do wielu fanatyków gdańskiej Lechii. W zeszłym tygodniu odbył się mecz Śląska Wrocław w Hannoverze, na który udało się około 70 Lechistów. Prezentujemy relację okiem pięciu fanów, którzy wypad na mecz europejskich pucharów postanowili połączyć z wizytami w Krakowie i Wrocławiu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
28
Za nami wyjazdowe otwarcie rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2012/2013. Pierwszą ligową, a drugą w sezonie eskapadą dla Lechistów był Szczecin, gdzie nasz zespół pokonał miejscową Pogoń 2-0. Na Pomorze Zachodnie udało się 868 fanatyków wspierających Lechię, w tym 32 fanów Gryfa Słupsk, 9 Czarnych Słupsk, 5 Wisły Kraków oraz 1 Śląsk Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
21
Znany już jest rozkład jazdy pociągu specjalnego do Szczecina. Przypominamy również o konieczności odebrania biletów - w pociągu odbiór niemożliwy!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
16
Przypominamy, iż trwają zapisy na wyjazd do Szczecina. Jeszcze tylko przez dwa dni (tj. czwartek i piątek) cena wyjazdu wynosić będzie 70 zł. Osoby, które zdecydują się zapisać po tym terminie będą musiały zapłacić 90zł.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
13
Za nami pierwszy mecz wyjazdowy sezonu 2012/2013. Na inaugurację wypadła nam eskapada na meczu Pucharu Polski do Łęcznej, gdzie Lechia wygrała z miejscowym tworem – Bogdanką 2-1, strzelając decydującą bramkę w dogrywce.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
12
Przypominamy, iż trwają zapisy na wyjazd do Szczecina.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
06
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz pucharowy Bogdanka Łęczna - Lechia Gdańsk.

Cena przejazdu na mecz wynosi 80 zł w obie strony wraz z biletem wstępu .Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 7 z 30Początek   Wstecz   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Dalej   Koniec