Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Wyjazdy

 

26
Za nami ostatni z nielicznych wyjazdów rundy jesiennej. Tym razem Lechia grała w Bełchatowie i tam udała się grupa 300 Biało-Zielonych Fanów, których dodatkowo wspierało 20 Wiślaków z Krakowa oraz 2 kibiców Śląska Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
22
Informujemy, iż istnieje jeszcze szansa zapisania się na mecz wyjazdowy w Bełchatowie. Ostatnie zapisy będą możliwe w piątek (23.11.2012) w godzinach 12:00 - 14:00 w sklepie "Lwów Północy" w C.H. Wielki Młyn przy ul. Wielkie Młyny 16.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
19
Już w najbliższą sobotę Lechia Gdańsk zmierzy się w Bełchatowie z miejscowym GKS-em. SKLG „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na ten mecz.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
27
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Pucharu Polski, Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk.

Cena przejazdu na mecz wynosi 50 zł w obie strony wraz z biletem wstępu .Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
24
Za nami kolejna wizyta u braci spod znaku Białej Gwiazdy. Najlepszym podsumowaniem weekendowych odwiedzin grodu Kraka jest znane wszystkim powiedzenie: „Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa”. Na stadionie przy ulicy Reymonta 22 stawiła się grupa około 800 Lechistów, z których 550 zasiadło w sektorze gości.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
14
Informujemy, iż od piątku 14 września w sklepie Stowarzyszenia w C.H. Wielki Młyn, przy ul. Wielkie Młyny będzie można nabywać wejściówki na wyjazdowy mecz z Wisłą. Zapisy prowadzone będą w godzinach 12-18. W sobotę zapisy odbędą się w godzinach 11-14. W następnym tygodniu zapisujemy się do piątku włącznie w godzinach 12-18.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
08
Za nami trzy mecze wyjazdowe Lechii w obecnym sezonie. Na dwóch z nich mogli pojawić się Lechiści (Łęczna i Szczecin), natomiast na spotkanie w Kielcach otrzymaliśmy zakaz uczestnictwa wraz z karą 2000 zł za odpaloną pirotechnikę w Szczecinie. Jakie jeszcze wojaże czekają nas w nadchodzącej rundzie?

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 6 z 30Początek   Wstecz   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Dalej   Koniec