Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Wyjazdy

 

02
Już w przyszły piątek (05.04.2013 godz. 20:45) Lechia Gdańsk zmierzy się w Poznaniu z miejscowym Lechem. SKLG „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na ten mecz.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
08
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, który odbędzie się 18.03. o 18:30.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
23
W dniu wczorajszym Lechia rozgrywała swój mecz w Warszawie, gdzie udała się grupa 350 jej wiernych fanów. Niestety dzięki postawie Romana Kowalskiego, pełniącego rolę kierownika ds. bezpieczeństwa w Polonii Warszawa, meczu nie obejrzał żaden z nas.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
12
Informujemy, iż wyprzedane zostały bilety na wyjazd Lechii do Warszawy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
08
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk, który odbędzie się 22.02 o 20:45.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
04
W związku z pojawieniem się wyroków nakazowych związanych ze sprawą rzekomego wtargnięcia na imprezę masową, jaką był mecz Śląska Wrocław z drużyną zza Sopotu oraz licznymi pytaniami i prośbami od kibiców jakie do nas wpłynęły, Stowarzyszenie wraz ze współpracującymi prawnikami, przygotowało przykładowy wniosek sprzeciwu ww. sprawie. Jednocześnie przypominamy, iż sprzeciw taki musi być złożony w terminie do 7 dni od momentu otrzymania wyroku nakazowego. W innym przypadku ten się uprawomocni.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
28
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (29.01.) w godzinach 19:00-20:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 5 z 30Początek   Wstecz   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec