Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl


Wyjazdy

 

06
Za nami przedostatni wyjazd obecnego sezonu, jakim był mecz z Legią w Warszawie. W sektorze gości pojawiło się 622 fanów (w tym zgody).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
03
Informujemy, iż istnieje jeszcze możliwość zapisania się na wyjazd do Warszawy. Zapisy będą jeszcze prowadzone w sobotę w godzinach 12-15 w sklepie Stowarzyszenia, który znajduje się w C.H. "Wielki Młyn". Przypominamy, iż koszt zorganizowanego wyjazdu to 80zł (przejazd+bilet), natomiast samej wejściówki 33zł.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
29
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz z Legią Warszawa, który odbędzie się dnia 5 maja o godzinie 14:30.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
25
W związku z pojawieniem się wyroków nakazowych związanych ze sprawą rzekomego wtargnięcia na imprezę masową, jaką był mecz Śląska Wrocław z drużyną zza Sopotu, które dotknęły drugą grupę oskarżonych osób oraz z licznymi pytaniami i prośbami od kibiców jakie do nas wpłynęły, Stowarzyszenie wraz ze współpracującymi prawnikami, przygotowało przykładowy wniosek sprzeciwu ww. sprawie. Jednocześnie przypominamy, iż sprzeciw taki musi być złożony w terminie do 7 dni od momentu otrzymania wyroku nakazowego. W innym przypadku ten się uprawomocni.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
10
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje dla wszystkich chętnych zapisy oraz sprzedaż biletów na mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, który odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia we Wrocławiu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
07

W piątek Lechia rozgrywała swój mecz w Poznaniu, gdzie oczywiście nie zabrakło jej wiernych fanatyków. Tym razem „Lwy Północy” nie organizowały transportu i do stolicy Wielkopolski każdy docierał indywidualnie. Ostatecznie w sektorze gości pojawiło się 407 fanów, wśród których było 6 ze Śląska Wrocław oraz 2 z Wisły Kraków – zgodom dziękujemy za wsparcie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
06
Nie milkną echa pamiętnego meczu naszej sąsiadki zza Sopotu ze Śląskiem Wrocław. Jak wcześniej informowaliśmy ponad 100 osób otrzymało z sądu wyroki nakazowe. Jak się okazało wszystkie utraciły moc.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 4 z 30Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec