Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycji dla 'Mars'

22
W związku z zapytaniami, informujemy że w ramach działalności Stowarzyszenia Lwy Północy wszystkim poszkodowanym w wypadku autokaru oraz ich rodzinom zapewniamy indywidualną nieodpłatną profesjonalną (radców prawnych i adwokatów będących równocześnie członkami stowarzyszenia) pomoc prawną w sprawach związanych z roszczeniami z tytułu odszkodowań oraz zadośćuczynienia, w tym także w kontaktach z ubezpieczycielem na etapie przedsądowym.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22

Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował, że część przychodów ze sprzedaży biletów na mecz Lechia – Wisła Kraków zostanie przekazana dla rodzin ofiar i poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych. 10 zł od każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zostanie przekazane na rehabilitację poszkodowanych w wypadku Kibiców Biało-Zielonych i pomoc rodzinom ofiar. 

[Czytaj więcej ...]

03
Gdańszczanie, a wśród nich kibice Lechii, kolejny raz licznie i godnie uczcili Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Prawie pół tysiąca osób, w tym kilkuset osobowa grupa fanów biało-zielonych, przybyła na Cmentarz Garnizonowy w Gdańsku, na którym znajdują się symboliczne mogiły żołnierzy z oddziału legendarnego majora Łupaszki – „Inki” i „Zagończyka”.

[Czytaj więcej ...]

16
W Gdańsku obchodzimy 150 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych oraz Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk '”Lwy Północy” zapraszają na ognisko powstańcze na Górze Gradowej - 26 stycznia 2013 r. godz 16.30.

[Czytaj więcej ...]

27
W dniu 5 stycznia 2013 r. odbędzie się V Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy. Na wspólny wyjazd kibiców Lechii można się zapisywać u Zbyszka Wnuka.

[Czytaj więcej ...]

30
Wraz z Okręgiem Pomorskim Związku Żołnierzy Narodowych Sił  Zbrojnych zapraszamy na Mszę św. w intencji poległych, zamordowanych i zmarłych żołnierzy NSZ, AK oraz podziemia antykomunistycznego w Polsce oraz projekcję filmu o działalności NSZ.

[Czytaj więcej ...]

27
Wspólnie z grupą inicjatywną zapraszamy na nieoficjalne obchody 120 rocznicy urodzin wielkiego Polaka, bohatera II Wojny Światowej generała Stanisława Maczka.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 18Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec