Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycji dla 'Sikokos'

03
W dniach 29 - 30 czerwca w nadmorskiej miejscowości Southport odbył się II Zlot TKWM w Wielkiej Brytanii. im. Ś.P. Dawida Zapisek. Wzięli w nim udział oczywiście fani Śląska, Lechii i Wisły, a także zaproszeni emigranci z Polonii Przemyśl, Unii Tarnów, Miedzi Legnica i Mazura Pisz ( FC Lechii). Jednym z organizatorów był oficjalny fanklub Lechii FC Anglia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
03
W Sklepie Stowarzyszenia mieszczącym się w C.H. "Wielki Młyn" pojawiły się koszulki z doskonale znanym motywem "Lechia jest bezwzględna".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
01
W Sklepie Stowarzyszenia, znajdującym się w C.H. "Wielki Młyn" pojawiła się nowa kolekcja szalików.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
25
Kolejną inicjatywą wykazali się kibice Lechii zrzeszeni w Stowarzyszeniu Biało-Zielony Sopot, którzy postanowili zorganizować serię turniejów piłkarskich dla dzieci.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
25

Stowarzyszenie zaprasza wszystkie osoby, które w najbliższych dniach czeka wizyta w sądzie w związku ze sprawą za mecz sąsiadki z Gdyni ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbędzie się 27.06. (czwartek) o godzinie 18:00 w ośrodku Kibice Razem przy ulicy Fiszera w Gdańsku. Spotkanie dotyczy tylko wspomnianej sprawy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
W najbliższy poniedziałek 01.07.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy". Zapraszamy

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Informujemy, iż osoby, które nie odebrały biletów na mecz Lechii z Barceloną, będą mogły to uczynić w dniu  27.06. (czwartek) w godzinach 10:00-17:00 w pawilonie kasowym nr 1 przy PGE Arena (pawilon kasowy od ulicy Żaglowej, wejście na teren przy stadionie przez bramę nr 1).

Do odebrania biletu potrzebny jest dowód osobisty osoby odbierającej oraz voucher (wraz z PESELAMI osób, których bilety odbieramy), który był wydawany podczas zapisów, bądź skan dowodu oraz upoważnienie zapisanej osoby.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 9 z 68Początek   Wstecz   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Dalej   Koniec