Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycji dla 'Sikokos'

21
W dniu 20 czerwca 2013 roku FC Lechii z Pszczółek Lechia stracił jednego z naszych braci. Młodego fanatyka Gdańskiej drużyny, a za razem zawodnika juniorów Potoku Pszczółki. Przemek Kipka w wieku 15 lat zginął śmiercią tragiczną - utonął w jeziorze. Informacja o pogrzebie zostanie podana w najbliższych dniach. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom Przemka.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21
Polscy piłkarze odnieśli historyczny sukces. Zostali mistrzami świata! Nie  chodzi tu jednak o kadrę narodową prowadzona przez Waldemara Fornalika, a drużynę, która wystartowała w pierwszych w historii Mistrzostwach Świata Domów Dziecka. Polacy 3:2 pokonali w finale reprezentację Holandii. Wśród zawodników byli dwaj zawodnicy drużyny "Lwów Północy"!

[Czytaj więcej ...]

20
Informujemy, iż odbiór biletów oraz zapłata za wejściówki na mecz Lechii z Barceloną odbędzie się w dniach 21. oraz 22. czerwca w godzinach 9:00-17:00 w pawilonie kasowym nr 1 przy PGE Arena (pawilon kasowy od ulicy Żaglowej, wejście na teren przy stadionie przez bramę nr 1).

Do odebrania biletu potrzebny jest dowód osobisty osoby odbierającej oraz voucher (wraz z PESELAMI osób, których bilety odbieramy), który był wydawany podczas zapisów, bądź skan dowodu oraz upoważnienie zapisanej osoby.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
18
SKLG "Lwy Północy" w dalszym ciągu prowadzi dla kibiców Lechii zapisy na mecz Biało-Zielonych z FC Barcelona. W środę oraz czwartek zapisy odbywać się będą w godzinach 14-18 w C.H. Wielki Młyn w boxie nr 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia. Ważne jest, iż Stowarzyszenie prowadzi zapisy na bilety, które są zarezerwowane dla Fanatyków Gdańskiej Lechii. Same wejściówki będą do odbioru tylko i wyłącznie w dniach 21-23 czerwca w kasach na stadionie i tam też odbywać się będzie zapłata. Dotyczy to również zamówień FC. UWAGA: Nieodebrana wejściówka przepada.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
18
Ciągle trwają aukcje charytatywne SKLG "Lwy Północy", z których wszystkie środki zostaną przekazane na pomoc naszym kibicom poszkodowanym w wypadku autokaru. W dniu dzisiejszym pojawiło się kilka unikatowych gadżetów, które zainteresują każdego kibica sportu - koszulka Śląska Wrocław z 2001 roku z meczu towarzyskiego z Benficą Lizbona, koszulka Vive Kielce, koszulka Polo Pekin 2008 oraz bluza reprezentacji Polski w piłkę ręczną Artura Siódmiaka z meczu Polska – Norwegia, w którym zdobył magiczną bramkę, która przeszła do historii tego sportu.

[Czytaj więcej ...]

11
Przypominamy, iż w dalszym ciągu trwa zbiórka pieniężna dla poszkodowanych w wypadku autokaru wracającego z wyjazdu do Gliwic. Oprócz wpłat na konto, można również wrzucać pieniądze do specjalnie przygotowanej puszki, która znajduje się w Sklepie "Lwów Północy" w C.H. "Wielki Młyn". Puszka będzie również wystawiona podczas zapisów na bilety na mecz Lechii z Barcelona. Zachęcamy do wpłat.

[Czytaj więcej ...]

11
Dzięki porozumieniu pomiędzy Stowarzyszeniem i organizatorem, bilety dla kibiców Lechii na sektor dopingowy będą tańsze o 80 zł a ich cena wyniesie 200 zł. Zapisy startują w środę 12 czerwca i będą się odbywać w godzinach 12.00-18.00 w C.H. Wielki Młyn w boxie numer 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 10 z 68Początek   Wstecz   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Dalej   Koniec