Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

27

W dobrej liczbie podczas wczorajszej inauguracji rozgrywek pojawili się Lechiści na południu Polski. Na stadionie przy ulicy Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim zjawiło się 245 fanów spod znaku BKS. Jak zwykle w dużych liczbach wspomogli nas bracia z Krakowa oraz Wrocławia. Wiślaków w sektorze pojawiło się 126, a kibiców WKSu było 39. Nie zabrakło również przyjaciół z Czarnych Słupsk i z Gryfa Słupsk. Kilkanaście osób z Wrocławia i Krakowa z powodu braku biletów zmuszonych było pozostać przed bramą, dlatego ostatecznie w sektorze gości zasiadło 420 kibiców, w tym gościnnie 10 osób z Piasta Gliwice. Biorąc pod uwagę, że tradycyjnie już na drugi koniec kraju przyszło nam wybrać się w piątkowym terminie liczbę tą można uznać za bardzo dobrą.

     Na płocie wywieszone zostały flagi Pruszcz Gdański, Nowy Targ, Szyk i Elegancja, Przymorze, FCLG, Starogard, Kartuzy, a także Bronowice. Zabrakło niestety flagi Czarnych, w czym zasługa jedynie delegata Staraszewskiego, który bez jakiejkolwiek podstawy zabronił wniesienia jej na stadion, mimo iż przypominaliśmy, że od listopada zeszłego roku delegaci PZPN nie maja prawa do wydawania takich decyzji.

     Nasz doping zwłaszcza w drugiej połowie prezentował się bardzo okazale, co niemalże zaowocowało tym, aby nasi piłkarze uskrzydleni głośnym dopingiem grając w 10 przywieźli do Gdańska komplet punktów.

 Link do galerii: http://picasaweb.google.pl/MatiD.Foto/OdraWodzisAw00LECHIAGDANSK260210r

Kategoria: Wyjazdy