Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

24


Widać, że fanatycy spod znaku BKS stęsknili się za swoją drużyną – powoli kończą się bilety na mecz Lechii z Odrą. Liczne wsparcie szykują też nasi przyjaciele z Armii Białej Gwiazdy. Nie zabraknie także naszych braci z Wrocławia.

Stowarzyszenie „Lwy Północy”, które prowadzi zapisy na ten wyjazd przypomina, że środa to ostatni dzień zapisów. Warto się pospieszyć, bo jest niemal pewne, że przekazana przez klub z Wodzisławia pula biletów zostanie w środę wyczerpana. Możliwe jest nawet, że gdy spłyną zamówienia od naszych fanklubów, okaże się, że wystąpimy o przyznanie dodatkowej puli.

Przypominamy, że cena biletu na mecz wynosi 20 zł, natomiast 80 zł to koszt przejazdu w obie strony. Ostatnie zapisy odbędą się w godzinach 15-18 w salonie RED BOX przy ulicy Traugutta 29 na terenie stadionu. Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu będą przekazywane tylko i wyłącznie podczas zapisów.

Kategoria: Wyjazdy