Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

21

Znany już jest rozkład jazdy pociągu specjalnego do Szczecina. Przypominamy również o konieczności odebrania biletów - w pociągu odbiór niemożliwy!

Ruszamy z Gdańska Głównego o godzinie 8:33. Pociąg będzie zatrzymywał się na następujących stacjach:

Gdańsk Wrzeszcz   8:40

Gdańsk Oliwa 8:47

Sopot Główny  8:54

Słupsk 11:34


Jednocześnie przypominamy, iż w dalszym ciągu trwają zapisy na wyjazd. Koszt przejazdu i biletu na mecz to 90zł. Zapisy prowadzimy w CH "Wielki Młyn" w Sklepie Stowarzyszenia do piątku (24.08.) do 18:00.

·  Każdy z kibiców ma plastikową kartę, którą organizator meczu wymienia w Szczecinie na bilet. Numer biletu musi zgadzać się z nazwiskiem, imieniem oraz numerem PESEL, znajdującym się na liście. Numer biletu jest numerem na liście. W przypadku niezgodności dana osoba nie zostanie wpuszczona na mecz.

·  Nie pijemy alkoholu w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje ukochaną Lechię i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora meczu. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w domu i mecz zobacz w pubie.

· W pociągu wagony pierwszy i dwa ostatnie są przeznaczone dla organizatorów wyjazdu. Każda nieupoważniona osoba zostanie wyproszona z ww. wagonów.

· Pamiętajmy, że w drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. W przypadku pociągu z trzynastoma wagonami, podczas powrotu wagon numer 1 stanie się wagonem 13, wagon 2 wagonem 12 itp.

· Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę PKP naliczy kary, które będzie  trzeba pokryć! Zaciągnięcia hamulca ręcznego kosztuje 900zł.
Kategoria: Wyjazdy