Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

25
Gościnny jak zawsze Kraków odwiedziło około 750 fanów gdańskiej Lechii, którzy zasiedli w jednym sektorze razem z kibicami Białej Gwiazdy.

Kibice z Gdańska przybywali do Grodu Kraka rożnymi środkami transportu już od połowy zeszłego tygodnia. W dniu meczu na wiele godzin przed spotkaniem sławetna knajpa "U Wiślaków" była pełna rozentuzjazmowanego krakowsko-gdańskiego tłumu. Integracja przebiegała w tradycyjnie wesołej atmosferze.

Kibice Lechii przywieźli Wiślakom podarki w formie okolicznościowych szalików. 

Na samym meczu, pomimo wielu bramek dla obu zespołów i kontrowersyjnych decyzji arbitra Lechiści i Wiślacy dopingują razem na przemian wspierając okrzykami obie drużyny.
Wisiały trzy flagi Lechii: "Pruszcz", "Gdańsk-Oliwa" i "Nowy Targ".

Po zawodach natomiast, kibice Lechii zostali zaproszeni na ciepły posiłek i browarki w specjalnie przygotowanym namiocie.

Dziękujemy kibicom Wisły za wspaniałe przyjęcie w Małopolsce i obiecujemy rewanż już na wiosnę! Szczególne podziękowania składamy Stowarzyszeniu Kibiców Wisły Kraków za organizację naszego pobytu w Krakowie.

Kategoria: Wyjazdy