Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

25

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” wspólnie z gdańskim ośrodkiem projektu „Kibice Razem” mają przyjemność zaprosić kibiców biało-zielonych do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej w dniu 7 sierpnia 2010 r. na obiektach MOSiRu przy ulicy Traugutta 29, który ma na celu wyłonienie najlepszej kibicowsko-piłkarskiej dzielnicy bieżącego roku. Turniej zostanie rozegrany w godzinach 11:00-18:00.

Do gry w turnieju uprawnionych będzie 16 drużyn ośmioosobowych. Docelowo każda drużyna reprezentować powinna inną dzielnicę naszego miasta. O uczestnictwie w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń drużyn z danej dzielnicy, które trzeba kierować do 30 lipca 2010 r. na adres info@lwypolnocy.pl.

W zgłoszeniu prosimy o dane kontaktowe kapitana, nazwę drużyny, informację jaką dzielnicę reprezentuje. Do 2 sierpnia 2010 r. stowarzyszenie poinformuje kapitanów o tym czy ich drużyny zakwalifikowały się do turnieju. Niestety ze względu na ograniczoną ilość zespołów apelujemy o nie zwlekanie ze zgłoszeniem swoich drużyn do turnieju.

Sponsorem Pierwszego Turnieju Dzielnicowego Kibiców Lechii Gdańsk jest Miasto Gdańsk, które w pełni finansuje projekt „Kibice Razem” w naszym mieście.