Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla wrzesień 2012

30
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze zwycięskiego spotkania Lechii z Lechem Poznań.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
30
W najbliższy poniedziałek 01.10.2012 o godzinie 19:00 w hotelu "Roko" mieszczącym się przy ul. Traugutta 29 odbędzie się co miesięczne spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy". Wcześniej o godzinie 18 będzie miała miejsce rekrutacja do Stowarzyszenia. Wszystkich chętnych zapraszamy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
29
Dzisiaj odbyła się kolejka zakańczająca rundę jesienną Ligi Gdańskich Firm, czyli rozgrywek dla dzieci i wychowanków domów dziecka, które organizuje fundacja "Obudź nadzieję". Dzisiaj rozgrywano kategorię wiekową przeznaczoną dla najmłodszych ze Szkół podstawowych, w której kolejne sukcesy odniosła drużyna Lwów Północy.

[Czytaj więcej ...]

27
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Pucharu Polski, Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk.

Cena przejazdu na mecz wynosi 50 zł w obie strony wraz z biletem wstępu .Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
26
W związku z pojawiającymi się doniesieniami prasowymi, dotyczącymi udzielenia rekomendacji Zdzisławowi Kręcinie w wyborach na prezesa PZPN przez klub Lechia Gdańsk, Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” zwróciło się w tej sprawie do zarządu naszego klubu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
Przed meczem Lechia - Lech (30.09.2012) Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zbiórkę na Biało-Zielone Mikołajki dla podopiecznych z gdańskich Domów Dziecka.

[Czytaj więcej ...]

24
Za nami kolejna wizyta u braci spod znaku Białej Gwiazdy. Najlepszym podsumowaniem weekendowych odwiedzin grodu Kraka jest znane wszystkim powiedzenie: „Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa”. Na stadionie przy ulicy Reymonta 22 stawiła się grupa około 800 Lechistów, z których 550 zasiadło w sektorze gości.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec