Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla sierpień 2012

28
Za nami wyjazdowe otwarcie rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2012/2013. Pierwszą ligową, a drugą w sezonie eskapadą dla Lechistów był Szczecin, gdzie nasz zespół pokonał miejscową Pogoń 2-0. Na Pomorze Zachodnie udało się 868 fanatyków wspierających Lechię, w tym 32 fanów Gryfa Słupsk, 9 Czarnych Słupsk, 5 Wisły Kraków oraz 1 Śląsk Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
28

Już 31 sierpnia w Gdańsku odbędą się obchody "Wydarzeń Sierpniowych", w których nie powinno zabraknąć kibiców Lechii.

Kibice Lechii spotykają się o godz. 9.45 w okolicach przystanku tramwajowego, przy Placu Solidarności. Ok. godz. 10.00 - Przedstawiciele kibiców Lechii  Gdańsk złożą kwiaty pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. 

[Czytaj więcej ...]

25
Lwy Północy zapraszają na spotkanie z zarządem i trenerem Lechii. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 29 sierpnia br. o godzinie 19:00 w sali konferencyjnej na PGE Arena w Letniewie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21
Znany już jest rozkład jazdy pociągu specjalnego do Szczecina. Przypominamy również o konieczności odebrania biletów - w pociągu odbiór niemożliwy!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
20
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek w godzinach 17:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
16
Przypominamy, iż trwają zapisy na wyjazd do Szczecina. Jeszcze tylko przez dwa dni (tj. czwartek i piątek) cena wyjazdu wynosić będzie 70 zł. Osoby, które zdecydują się zapisać po tym terminie będą musiały zapłacić 90zł.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
14
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii zdjęć z poniedziałkowej prezentacji pierwszego zespołu Lechii Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec