Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla sierpień 2011

30
Antoni „Tolek” Browarczyk, to kibic Lechii, który stał się jedną pierwszych i najmłodszych ofiar stanu wojennego. 17 grudnia 1981 roku został śmiertelnie postrzelony w głowę przez Milicję Obywatelską.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
30
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców na spotkanie otwarte z Zarządami Lechii S.A oraz Lechia-Operator, trenerem oraz kapitanem drużyny.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
29
Prezentujemy oświadczenie wszystkich grup kibicowskich Lechii Gdańsk, w odniesieniu do zaplanowanego na 6 września 2011 roku meczu Polska - Niemcy, który odbędzie się na PGE Arenie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
29

Za fanatykami Lechii kolejny intensywny weekend. W sobotę grupa 600 kibiców odwiedziła zaprzyjaźniony Kraków, gdzie mogła zobaczyć sensacyjne zwycięstwo Lechii nad Wisłą Kraków 1-0. W niedzielę natomiast swój mecz rozgrywał Śląsk Wrocław z Widzewem Łódź. Na tym spotkaniu zameldowało się 100 fanów z Gdańska.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
29
W piątkowe popołudnie niespełna setka osób spotkała się na Cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku by przypomnieć historię nastoletniej Danuty Siedzikówny „Inki” zastrzelonej przez dowódcę plutonu egzekucyjnego 28 sierpnia 1946 roku w więzieniu przy Kurkowej.

[Czytaj więcej ...]

25
Wszystkim Lechistom, którzy wybierają się na sobotni mecz do Krakowa chcielibyśmy przekazać przydatną informację od naszych przyjaciół z grodu Kraka.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
25
Kibice z Pruszcza Gdańskiego w piątek 26 sierpnia w godzinach 11-18 w Sklepie Kibica przy ul. Wojska Polskiego 16 będą mogli złożyć wniosek o wyrobienie karty kibica.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 1 z 5Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  Dalej   Koniec