Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla lipiec 2011

30
Inauguracja sezonu 2011/2012 za nami. Jego rozpoczęcie przypadło nam na mecz w Warszawie z miejscową Polonią. Tym samym miasto z Syrenką w tle stało się pierwszym celem wyjazdowym fanów z Gdańska. Niestety nie udało nam się wykorzystać całej puli biletów i ostatecznie na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 zameldowało się 247 Lechistów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
28
Z pewnym opóźnieniem, prezentujemy podsumowanie zeszłego sezonu, które zawiera poszczególne liczby wyjazdowe naszych dzielnic oraz fanklubów.
Mamy jednocześnie nadzieję, iż nadchodzący sezon przyniesie jeszcze lepsze wyniki!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
27
Stowarzyszenie "Lwy Północy" informuje, że są jeszcze bilety na mecz Lechii, który odbędzie się w piątek w Warszawie. Przeciwnikiem Lechii w tym spotkaniu będzie zespół, który kontynuuje tradycje ligowe Groclinu Grodzisk, ale gra od pewnego czasu na obiektach Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
27
W dniu dzisiejszym Ekstraklasa S.A. wspólnie z prezesami klubów podjęli pozytywną dla kibiców decyzję, odnośnie wyjazdów ligowych.
Pragniemy jednak przedstawić stanowisko Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
26
Wielkimi krokami zbliża się moment pierwszego meczu na nowym, pięknym stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk. PGE Arena przyciągnie z pewnością nie tylko stałych bywalców stadionu przy Traugutta, ale także nowych kibiców. Dla najbardziej fanatycznych kibiców przeznaczono sektory za bramką: U, V, W, X, 21, 22, 23, 24. Na wyżej wymienionych sektorach będzie prowadzony zorganizowany doping, prezentowane oprawy i historyczne flagi.
Zachęcamy do przybycia na wyżej wymienione sektory: Zmieniamy dom, miłości nie!


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
18
W miniony weekend w Pelplinie odbył się I Turniej "Lechia Gdańsk Młode Lwy" zorganizowany przez nasz fanklub z tego miasta. Przy organizacji turnieju pomogło Stowarzyszenie "Lwy Północy", które przeznaczyło nagrody dla uczestników.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec