Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla czerwiec 2012

29
Znamy już więcej szczegółów pobytu dzieci z ubogich polskich rodzin z Wileńszczyzny, które przyjadą do Gdańska na wakacje na zaproszenie kibiców Lechii. Nadal jednak nie mamy dopiętego planu atrakcji – jeszcze dwa dni pozostają do wypełnienia ciekawymi miejscami i inicjatywami.

[Czytaj więcej ...]

08
W ubiegłą sobotę 2 czerwca2012 r. na stadionie Ogniwa Sopot odbyła się już 3 edycja sopockiego turnieju piłkarskiego im. Tadeusza Duffeka. Tym razem zorganizowany wspólnie przez SKLG "Biało-Zielony Sopot" oraz Towarzystwo Sportowe Sopocki Potok Kamionka.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
04
W minioną sobotę na boisku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie odbyła się I edycja turnieju piłkarskiego dla klas I-III szkół podstawowych LGFT Camargo Cup. Organizatorem byli kibice Lechii Gdańsk z Tczewa. Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na poczęstunek i zabawę zorganizowaną przez restaurację Camargo. Wszystko to z okazji Dnia Dziecka.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
01
Już w najbliższą sobotę 2 czerwca na boisku Zespołu Szkół Ekonomicznych odbędzie się turniej piłkarski LGFT Camargo Cup, organizowany przez kibiców Lechii Gdańsk z Tczewa z okazji Dnia Dziecka. Na zawody zgłosiło się 10 drużyn z klas I-III szkół podstawowych.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC