Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla czerwiec 2011

30
Czekają nas w najbliższym czasie wielkie emocji, a otwarcie Muzeum Lechii Gdańsk będzie jednym z tych bardziej wyjątkowych dni obok inauguracji Biało-Zielonych na nowym stadionie.
Od kilku miesięcy kustosz Zbigniew Zalewski kompletuje wszystko co wiąże się z ponad 65-letnia historią naszego klubu, dlatego apelujemy do kibiców posiadających w swoich domowych zbiorach lechijne eksponaty o kontakt ze Zbyszkiem pod adresami mailowymi z.zalewski@lechia.pl lub muzeum@lechia.pl.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
30
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z turnieju Eurofan 2011 Lwów, który odbył się w miniony weekend, a w którym grała reprezentacja kibiców Lechii Gdańsk.
Wśród zdjęć można znaleźć jedno, które przedstawia obecny stadion Lechii Lwów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
29
SKLG "Lwy Północy" pragnie poinformować wszystkich kibiców Biało-Zielonych o nowej promocji. Tym razem mamy do zaoferowania poszerzoną wersje niezwykle popularnego zestawu T29. Koszulka, szalik i kubek z motywem naszej świątyni do kupienia w zestawie za jedyne 70 zł !!!

         

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
29
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Skonto Ryga – Wisła Kraków.

Cena przejazdu na mecz wynosi 150 zł w obie strony .Cena biletu na mecz wynosi 10 euro. Za bilet koniecznie płacimy walutą.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
28
Kibice gdańskiej Lechii mieli okazję zagrać w międzynarodowym turnieju piłkarskim kibiców, który odbył się w dniach 24-26 czerwca we Lwowie.

[Czytaj więcej ...]

25
Od poniedziałku (27.06) do środy (29.06) przedstawiciele Klubu odwiedzą 7 miejscowości na Pomorzu: Czersk, Chojnice, Miłobądz, Tczew, Starogard Gd., Skarszewy i Zblewo. W każdej z nich miejscowi fani Lechii będą mogli wyrobić kartę kibica, niezbędną do wejścia na nowy stadion.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
22
Zorganizowane Fan Cluby Lechii funkcjonują nie tylko na terenie Pomorza, czy Polski, ale także poza granicami naszego kraju. LGFCE czyli "Lechia Gdańsk Fan Club England" to grupa kilkudziesięciu kibiców Lechii, którzy z różnych powodów wyemigrowali do Anglii, ale nadal ich serca są biało-zielone. Niedawno postanowili zjednoczyć siły dla promocji Lechii za granicą, oraz organizowania wyjazdów na mecze Biało-Zielonych.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec