Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla czerwiec 2010

29
Lechia i Wisła - ostatni zajazd na Litwie!
Znamy już od pewnego czasu rywala Wisły Kraków w II rundzie eliminacji do Ligi Europy. Przeciwnikiem Wiślaków będzie drużyna ligi litewskiej – FK Szawle. Mecz zostanie rozegrany najprawdopodobniej w czwartek, 15 lipca.

[Czytaj więcej ...]

27
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prowadzi zapisy na szaliki dla kibiców z dzielnicy WRZESZCZ. Koszt jednego szalika wynosi 25 złotych.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
W najbliższy wtorek, 29 czerwca na stadionie Lechii przy Traugutta 29 będziemy mieli okazję obejrzeć niecodzienny mecz. O godz. 17.30 zmierzą się zespoły Oldboys Lechia i rocznika 75. Na boisku zaprezentuje się wielu znanych byłych piłkarzy Biało-zielonych m.in. Grzegorz Szamotulski, Maciej Kalkowski, Tomasz Unton i Andrzej Marchel.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prowadzi zapisy na szaliki dzielnicowe, które do tej pory były wydawane tylko w formie klasycznej. 

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
22
To już 4 edycja biało-zielonych wakacji, czyli wypoczynku dla dzieci z domów dziecka organizowanego przez Lwy Północy. Jak tradycja nakazuje i tym razem zwracamy się do Was - Warchołów Lechistanu o wsparcie tej akcji poprzez zakup koszulki-cegiełki, której zysk przekazany zostanie na realizację wakacyjnego planu dla dzieci. 

[Czytaj więcej ...]

21
Wisła Kraków poznała dzisiaj podczas losowania w Nyonie swojego rywala w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Krakowianie zmierzą się z litewskim FC  Szawle (lit. Šiauliai).

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
20
W sobotę (19.06) na stadionie przy ul. Zielonej 6 słupski Gryf podejmował Kotwicę Kołobrzeg. Według terminarza spotkanie te powinno się odbyć w połowie kwietnia, jednakże z racji ogólnopolskiej żałoby narodowej związanej z katastrofą samolotu pod Smoleńskiem mecz został przełożony.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec