Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2013

31
W najbliższy poniedziałek 03.06.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31

W dniu wczorajszym miał miejsce ostatni, wyjazdowy mecz obecnego sezonu. Na meczu Lechii w Lubinie pojawiło się 414 fanów.


Galeria ze spotkania (Mati): https://plus.google.com/photos/109875926400890686147/albums/5884103911816899569

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
26
W poniedziałek, 27.05. o godz. 18:00 w siedzibie "Kibice Razem Lechia Gdańsk" przy ul. Fiszera w Gdańsku odbędzie się spotkanie dla osób, które czeka rozprawa sądowa związana z ubiegłorocznym meczem Śląska w Gdyni. Spotkanie dotyczy osób które są reprezentowane przez adwokatów "Lwów Północy", bądź chcą być przez nich reprezentowane podczas rozpraw.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
Prezentujemy zdjęcia z dzisiejszego meczu Lechii z GKS-em Bełchatów.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
24
Informujemy, iż przed jutrzejszym meczem Lechii z GKS-em Bełchatów na stoiskach Stowarzyszenia dostępne będą cztery wzory szalików w wyjątkowo promocyjnej cenie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
23
Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnioną zakładką „Młode Lwy Północy”. Przedstawia ona dokonania drużyny dzieci grającej pod patronatem Stowarzyszenia. Nasi podopieczni nie próżnują na wiosnę.

[Czytaj więcej ...]

22
Przed meczem Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów, członkowie SKLG "Lwy Północy" prowadzić będą zbiórkę na "Biało-Zielone Wakacje". Okres wakacyjny, a tym samym przyjazd dzieci, zbliża się coraz większymi krokami. Chcąc zapewnić dzieciom, pochodzącym z polskich, ubogich rodzin z Wileńszczyzny niezapomniane wakacje potrzebujemy wsparcia kibiców gdańskiej Lechii. Do puch zbierać będą członkowie stowarzyszenia posiadający odpowiednie identyfikatory, którzy znajdować się będą przed bramami wejściowymi na stadion.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec