Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2012

30
Dnia 5 czerwca o godz. 19:00 w sali „Akwen” mieszczącej się w siedzibie Regionu Gdańskiego NSZZ Solidarność przy ulicy Wały Piastowskie 24, odbędzie się otwarte spotkanie kibiców Lechii organizowane przez Lwy Północy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28

W dniu 30 maja 2012 roku, o godz.14.00 odbędzie się pikieta pod Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku przy ulicy Okopowej. 

Protest organizowany jest między innymi w celu anulowania rozporządzenia MEN o nowej podstawie programowej, oraz z tym związanym rozporządzeniu o ramowych planach nauczania. Sprawa rozumnego nauczania HISTORII w szkołach (ale także innych przedmiotów, np. z bloku „Przyroda”) jest niezwykle ważnym wyzwaniem. Polskim być albo nie być!

[Czytaj więcej ...]

28

I miejsce w kategorii podstawówek i II miejsce w kategorii gimnazjów na Turnieju im. Mariana Urbana na Oruni oraz II miejsce w zakończonym sezonie 2011/2012 "Ligi Gdańskich Firm". To sukcesy jakimi drużyna Młodych Lwów Północy może pochwalić się po zeszłym weekendzie.

[Czytaj więcej ...]

26
Już po raz trzeci Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Biało- Zielony Sopot”  organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka. Tym razem  wspólnie z Towarzystwem     Sportowym Sopocki Potok Kamionka. Rozgrywki piłkarskie wraz z festynem odbędą się 2 czerwca br. jak zawsze na stadionie Sopockiego Ogniwa. Po raz pierwszy turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw. dzikich drużyn. Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udział w turnieju!

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
20
SKLG "Lwy Północy" informuje, że przed meczem z Legią członkom stowarzyszenia kwestującym przed bramami stadionu na rzecz organizacji "Biało-Zielonych Wakacji" dla polskich dzieci z Litwy udało się zebrać kwotę 2667,95 zł. 

[Czytaj więcej ...]

16

W ramach akcji „Nadzieja na Euro” w Warszawie odbyły się dwa turnieje dla domów dziecka. W obydwu swój udział wzięły dzieci z drużyny grającej pod patronatem Lwów Północy. Tradycyjnie już były to występy uwieńczone sukcesami. 3 miejsce na 27 drużyn w III Mistrzostwach Polski Domów Dziecka, oraz 3 miejsce Reprezentacji Polski Domów Dziecka w Mistrzostwach Europy (4 preprezentantów z drużyny "Lwy Północy") to z pewnością duży sukces. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z turniejów.

[Czytaj więcej ...]

16
W sobotę 2 czerwca 2012 odbędzie się I edycja turnieju piłkarskiego „LGFT Camargo Cup”. Zawody są skierowane dla dzieci z rocznika 2003 i młodszych. Po zmaganiach sportowych przewidziany jest bal dla wszystkich uczestników, ale i nie tylko, w restauracji Camargo. Wszystko to z okazji Dnia Dziecka, którego głównymi organizatorami są kibice Lechii Gdańsk z Tczewa, przy współudziale Camargo.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
Strona 1 z 2Początek   Wstecz   [1]  2  Dalej   Koniec