Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2011

30
W dniu 2 czerwca 2011 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali "Akwen" mieszczącej się w budynku Solidarności w Gdańsku przy Wałach Piastowskich zostanie wyświetlony film o Narodowych Siłach Zbrojnych.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28
24 maja miała miejsce pierwsza rocznica śmierci naszego kolegi i wiernego fana Lechii Gdańsk Przemka „Haka” Jaskulskiego.

Przy okazji meczu z Zagłębiem Lubin na przedmeczowym stoisku stowarzyszenia będzie można zakupić książkę „Mocarstwa Współczesnego Świata Droga Do Zagłady” w promocyjnej cenie 40 zł. Ważne, aby znalazła się ona w domowej biblioteczce każdego szanującego się Lechisty.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28

Stadion Lechii przy Traugutta to miejsce niezwykłe, magiczne. Lechia gra tam od zawsze i tam wychowały się wszystkie pokolenia Lechii Gdańsk. Ostatni mecz ligowy z Zagłębiem na tym jedynym w swoim rodzaju obiekcie to wielkie i wzruszające wydarzenie dla każdego Lechisty.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
28
Poniżej przedstawiamy treść oświadczenia OZSK wraz z naszą deklaracją. 

Stowarzyszenie Lwy Północy dołącza się do ogólnopolskiego protestu przeciwko działaniom wymierzonym w środowisko kibiców w Polsce. 
Protestujemy przeciwko traktowaniu kibiców jako obywateli drugiej kategorii, pozbawionych prawa do wolności wypowiedzi, równości wobec wymiaru sprawiedliwości.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27
W ciągu kilku ostatnich miesięcy toczyła się publiczna debata na temat nazwy ulicy, przy której będzie mieścił się nowy stadion Lechii - PGE Arena. Do obrad Komisji Kultury i Promocji Rady Miasta Gdańska zostali włączeni między innymi przedstawiciele mieszkańców Letnicy, klubu Lechia Gdańsk oraz stowarzyszenia Lwy Północy.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27
W niedzielę Lechia rozegra historyczny, bo ostatni oficjalny mecz na stadionie przy ulicy Traugutta 29. W związku z nim, razem z klubem, mam prośbę do wszystkich kibiców.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
26
Już w najbliższą niedzielę Lechia Gdańsk pożegna się ze stadionem przy ulicy Traugutta 29. Z okazji tej, jakże ważnej i historycznej chwili, przygotowaliśmy ofertę, z której musi skorzystać każdy, szanujący się Lechista.


[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Sklep Lwów
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec