Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla maj 2010

31
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" prowadzi zapisy na koszulki dla kibiców z dzielnicy Przymorze.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31
W minioną sobotę przy okazji meczu kadry narodowej Polska - Finlandia odbył się kolejny zjazd Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców.

[Czytaj więcej ...]

31
W dniu 29 maja 2010 r. w Sopocie, na stadionie Ogniwa Sopot, Stowarzyszenie "Biało - Zielony Sopot" zainaugurowało piłkarski turniej im. Tadeusza Duffeka, który z pewnością wpisze się na stałe w kalendarz imprez charytatywnych.

[Czytaj więcej ...]

28

Z okazji Dnia Dziecka, 5 czerwca 2010 roku o godz. 15:00 na sztucznym boisku przy Traugutta 29 odbędzie się piłkarski turniej dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”.

[Czytaj więcej ...]

26
Informujemy, że w piątek o godzinie 15:00 na cmentarzu Łostowickim odbędzie się pogrzeb naszego biało-zielonego brata. Mamy nadzieję, że w tej ostatniej drodze towarzyszyło mu będzie duże grono Lechistów, którzy w ten sposób oddadzą hołd jakże zasłużonemu dla naszej kibicowskiej braci Przemkowi.

[Czytaj więcej ...]

26

29 maja  o godzinie 9.00 na stadionie Ogniwa Sopot  przy ul. Jana z Kolna 18  odbędzie się  I Ogólnopolski Turniej Charytatywny Piłki Nożnej im.Tadeusza Duffeka, organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Gdańskiej Lechii – „Biało-Zielony Sopot”.

[Czytaj więcej ...]

26
Wielka powódź zbiera swoje żniwo na terenach leżących wzdłuż największych polskich rzek. Po ogromnych zniszczeniach jakich żywioł dokonał na południu kraju, fala dotarła teraz do województwa pomorskiego. W zabezpieczanie wałów i infrastruktury przeciwpowodziowej zaangażowani są także mieszkańcy zagrożonych miejscowości, w tym kibice gdańskiej Lechii.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec