Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2013

29
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz z Legią Warszawa, który odbędzie się dnia 5 maja o godzinie 14:30.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
29
Po raz kolejny kibice Lechii Gdańsk z Tczewa postanowili zorganizować wyjazd dla tczewskich dzieci na mecz Ekstraklasy do Gdańska. Młodzi mieszkańcy Tczewa licznie stawili się na spotkaniu Lechii z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: FC
29
Grupa ULG uzbierała 1742,95 zł przy okazji sobotniego pojedynku Lechii z Podbeskidziem. Środki zbierane są na uszycie flag na kijach. Dziękujemy bardzo wszystkich kibicom, którzy choćby nawet przez symboliczną złotówkę wspierają nas na każdym meczu.

[Czytaj więcej ...]

27
Przedstawiamy fotogalerie z przegranego 1-2 meczu z Podbeskidziem:

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
W związku z pojawieniem się wyroków nakazowych związanych ze sprawą rzekomego wtargnięcia na imprezę masową, jaką był mecz Śląska Wrocław z drużyną zza Sopotu, które dotknęły drugą grupę oskarżonych osób oraz z licznymi pytaniami i prośbami od kibiców jakie do nas wpłynęły, Stowarzyszenie wraz ze współpracującymi prawnikami, przygotowało przykładowy wniosek sprzeciwu ww. sprawie. Jednocześnie przypominamy, iż sprzeciw taki musi być złożony w terminie do 7 dni od momentu otrzymania wyroku nakazowego. W innym przypadku ten się uprawomocni.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
25
Grupa Ultras Lechia Gdańsk przed meczami na PGE Arenie zbiera na trybunach stadionu oraz przy wejściach na trybunę. Środki zebrane w ten sposób zostaną spożytkowane na produkcję dużych i małych flag na kijach, sprzętu dla bębniarzy oraz innych elementów wykorzystywanych podczas meczów do tworzenia atmosfery na trybunie Zielonej. Przy okazji meczu z Jagiellonią Białystok ultrasi uzbierali kwotę 2421,42 zł, 75 eurocentów i 30 centów kanadyjskich.

[Czytaj więcej ...]

24
W Sklepie Stowarzyszenia, znajdującym się w C.H. Wielki Młyn dostępne są dwie pozycje książkowe dotyczące jakże ciekawego tematu "Żołnierzy Wyklętych' autorstwa dr Joanny Wieliczka-Szarkowa.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec