Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2012

30
Przed meczem z Legią Warszawa, członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory będą zbierali do zamkniętych puszek pieniądze na dojściach do stadionu przed bramami.

[Czytaj więcej ...]

25

Podczas meczu z naszymi braćmi z Wrocławia w oczy rzucał się sektor rodzinny. Tłumy dzieci wraz z opiekunami miały okazję uczestniczyć w święcie, jakim zawsze niewątpliwie są mecze zgodowe. 

 

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
25
Przed meczem ze Śląskiem Wrocław członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory zbierali do zamkniętych puszek pieniądze na, które zostaną przeznaczone na sfinansowanie wakacyjnego wypoczynku dla dzieci z Wileńszczyzny.

[Czytaj więcej ...]

23
Prezentujemy fotogalerię z wczorajszego spotkania Lechii ze Śląskiem Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
W dniu wczorajszym Lechia zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1-1, chociaż niemal cały mecz grała z przewagą jednego zawodnika. Mimo niekorzystnego wyniku, należy jednak pochwalić naszych zawodników za ambicję. Gracze Lechii walczyli o każdy centymetr boiska, zostawiając na nim sporo zdrowia.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
19

Przed meczami ze Śląskiem Wrocław oraz Legią Warszawa, członkowie „Lwów Północy” posiadający identyfikatory będą zbierali do zamkniętych puszek pieniądze na dojściach do stadionu przed bramami.

W tym roku celem jest zorganizowanie wakacji dla dzieci z mniejszości polskiej na Litwie. Dla większości z nich będzie to pierwszy pobyt w Polsce, kraju przodków. Stąd też apel do wszystkich biało-zielonych kibiców! Każdy, nawet najmniejszy grosz pomoże w organizacji niezapomnianych wakacji dla polskich dzieci z Litwy. Niech każdy z nas dorzuci się tyle ile może. Pokażmy wspólnie, że na kibiców Lechii zawsze można liczyć i wspólnie możemy naprawdę wiele! 

[Czytaj więcej ...]

18
Fankluby Lechii Gdańsk zrzeszone w ramach Rady Fanklubów po raz kolejny włączyły się w akcje charytatywne. Tym razem pomoc otrzymał synek jednego z kibiców Biało-zielonych, mały Kuba Szymelfenig. Rada Fanklubów przekazała rodzicom Kubusia voucher na mecz Lechii, który otrzymała od klubu przy okazji styczniowego Turnieju FC.

[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 4Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  Dalej   Koniec