Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla kwiecień 2011

28
Młodzież z III LO w Gdańsku zdobyła mistrzostwo kraju w konkursie „Odyseja Umysłu”. Nagrodą za wygranie krajowego konkursu jest możliwość wyjazdu do USA na mistrzostwa świata. Nie jest to tani wyjazd dlatego zachęcamy do wsparcia inicjatywy. Warto dodać, że część drużyny regularnie uczęszcza na mecze Lechii.

[Czytaj więcej ...]

28
Nieco ponad rok dzieli nas od rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO2012. Polska i Ukraina wkroczyły w ostatnią fazę przygotowań do tego wydarzenia. Na tym etapie większość strategicznych inwestycji powinna być już zakończona bądź w fazie końcowej realizacji. Niestety, okazuje się, że wydłuża się lista tych, które nie zostaną oddane do użytku przed EURO2012, bądź zostaną oddane w stanie prowizorycznym.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
23
Na meczu z Legią grupa Ultras Lechia Gdańsk zaprezentowała monumentalną oprawę na całą Prostą, której motywem przewodnim jest historia nazwy „Lechia” pokazana w zestawieniu z dziejami słynnego gdańskiego pomnika Jana III Sobieskiego.[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Ultras
23
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu ona odpowiada, ale im bardziej jednomyślni będziemy, tym większe szanse na pomyślne zakończenie sprawy. Chyba nikt z nas nie chce, żeby za kilka miesięcy komentator witał wszystkich ze stadionu przy ulicy "Tolka Banana".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
21
"My jeździmy, Wy nie gracie" - tymi słowami najlepiej można podsumować rundę wiosenną Lechii.
Niestety wczorajszy mecz wpisał się idealnie w to stwierdzenie. Na półfinałowy mecz Pucharu Polski z Legią w Warszawie, udało się 464 fanów Lechii wspieranych przez 2 osoby z Wisły Kraków i 5 ze Śląska Wrocław.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Wyjazdy
18
W środę, 13 kwietnia 2011 roku w II Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pestalozziego we Wrzeszczu odbyło się kolejne już spotkanie Prezydenta Adamowicza z mieszkańcami Gdańska. Tym razem włodarz miasta spotykał się z mieszkańcami Wrzeszcza.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
18
Na większości stadionów ligowych podczas minionej kolejki piłkarskiej znajdowały się specjalnie przygotowane transparenty z hasłem „NIESPEŁNIONE RZĄDU OBIETNICE = TEMAT ZASTĘPCZY KIBICE”. Członkowie Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców chcieli w ten sposób zaprotestować przeciw krajowej nagonce na środowisko kibiców piłkarskich, która ma miejsce w ostatnich miesiącach.[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
Strona 1 z 3Początek   Wstecz   [1]  2  3  Dalej   Koniec