Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk
  • Zmiana lokalizacji sklepu

    Od początku listopada zmieniła się lokalizacja Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk. Od teraz znajdziecie nas 20 metrów dalej - Podwale Staromiejskie 93.
    Nowy sklep, nowe możliwości, nowe marki! Zapraszamy!

  • Sklep internetowy Lwów Północy

    Zapraszamy na zakupu do nowego sklepu internetowego Lwów Północy http://sklep.lwypolnocy.pl

Pozycje dla marzec 2013

31
W niedzielę wieczorem do Gdańska dotarli piłkarze Wisły, wśród których był Patryk Małecki. Na "Małego" czekał komitet powitalny w postaci kibiców z Pruszcza Gdańskiego oraz Gdańska. Fani postanowili podziękować Patrykowi za wielką pomoc, jaką od początku do końca okazał jednemu z kibiców, który znalazł się w potrzebie.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
31
W najbliższy wtorek 02.04.2013, w ośrodku Kibice Razem, mieszczącym się we Wrzeszczu przy ul. Fiszera 10 w godzinach od 18 do 19 odbędzie się rekrutacja do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy".

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
30
Podczas najbliższego meczu Lechii z Wisłą Kraków, SKLG "Lwy Północy" prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc kibicom Biało-Zielonych, którzy zostali poszkodowani w wypadku autokaru podczas powrotu z meczu w Gliwicach.

[Czytaj więcej ...]

29
Tradycją jest, iż SKLG "Lwy Północy" przy okazji meczów zgodowych przygotowuje poczęstunek dla przybywających do Gdańska braci z Wisły, Gryfa i Śląska. W związku z tragedią, jaka spotkała fanów Lechii Gdańsk, tym razem postanowiono odejść od tej tradycji, a środki przeznaczone na zorganizowaną gościnę, Stowarzyszenie przekaże na pomoc poszkodowanym w wypadku.
Wierzymy jednak, iż kibice z Gdańska indywidualnie zadbają, by żaden z braci z Wisły Kraków nie wyjechał od nas głodny, ani spragniony.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Zgody
29
Przedstawiamy najświeższe informacje o stanie zdrowia kibiców poszkodowanych w wypadku autokaru pod Włocławkiem, podczas powrotu z wyjazdu do Gliwic.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
29
"SKLG" Lwy Północy składa podziękowania Arenie Gdańsk Operator, klubowi Lechia Gdańsk oraz firmie Sports Hospitality za udostępnienie lóż na najbliższy mecz Lechii z Wisłą dla rodzin naszych zmarłych kolegów, które będą mogły obejrzeć spotkanie w komfortowych warunkach.

[Czytaj więcej ...]

Kategoria: Kibice
27

Jeszcze w tym tygodniu możliwy będzie odbiór rzeczy należących do osób poszkodowanych w wypadku. Okazanie i wydawanie rzeczy rozpocznie się w najbliższy piątek tj. 29.03. w godzinach 10:00-14:00 w Wydziale ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń KMP w Gdańsku na ulicy Kartuskiej 245 B. 

W tych samych godzinach wydawanie odbędzie się także po świętach 02-03 kwietnia. W razie potrzeby będą wyznaczone kolejne terminy, o których będziemy na bieżąco informować.

Przy wejściu należy poinformować, że udajemy się w sprawie odbioru rzeczy z wypadku i następnie zostaniemy skierowani w odpowiednie miejsce.


[Czytaj więcej ...]

Strona 1 z 6Początek   Wstecz   [1]  2  3  4  5  6  Dalej   Koniec